Çözüldü MSI Afterburner CS:GO'da çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ONURRRS

Hectopat
Arkadaşlar sorunum bugün başladı başka oyunlarda çalışıyor hiçbir sıkıntı yok ama CS:GO'ya girince sol üstte hiçbir gösterge çalışmıyor, oyunu sildim yükledim ama sorunum hale devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu -allow_third_party_software komut seti ile çalıştırın güncelleme gelene kadar.

CSGO Untrusted Mode.jpg
Bilemem, geri bildirimleri dikkate alıp düzeltebilirler belki güncellemeyle.

Yani buna yapacağımız hiçbir şey yok. O zaman sürekli Alt+Tab yaparak bakarız yapacak bir şey yoksa.

CS:GO'ya gelen güncelleme yüzünden. Trusted mode goes live in latest CS:GO update
Çalıştırma seçeneklerine -untrusted yazarak oyunu başlatırsan güven faktörü devre dışı kalıyor ve çalışıyormuş dediklerine göre.

Dediğini yaprım çalıştı ama bu sefer de oyuna girince trusted mod not failed diyor eğer öyle oynarsam, VAC ban atar nasıl tekrar eski haline getiririm bunu ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda düzelir bir ara bir çok kişi Afterburner sayesinde VAC ban yemişti. Sonradan banları açılmıştı. Bunu da düzeltirler. Ama oyuna DLL enjekte ediyorsa pek şansı yok benim gözümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı