Çözüldü MX130 sistem Forza Horizon 4 kaldırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba, aşırı derecede Forza Horizon 4 oynamak istiyorum fakat sistemimden emin değilim. Ek olarak sistemimde sadece 256 GB SSD var. Eğer yüklemek istersem oyunlarımı silmek zorunda kalacağım. Forza Horizon 4 ne kadar yer kaplıyor? Game Pass ile alacağım. Sistemim oyunu sabit 30 FPS'te çalıştırabilir mi?

MX130 4 GB ekran kartı.
i5 8265U 1.6GHz (Turbo ile 3.5 oluyor)
8 GB RAM DDR4.
256 GB SSD.

Çözüm
Merhaba, aşırı derecede Forza Horizon 4 oynamak istiyorum fakat sistemimden emin değilim. Ek olarak sistemimde sadece 256 GB SSD var. Eğer yüklemek istersem oyunlarımı silmek zorunda kalacağım. Forza Horizon 4 ne kadar yer kaplıyor? Game Pass ile alacağım. Sistemim oyunu sabit 30 FPS'te çalıştırabilir mi?

MX130 4 GB ekran kartı.
8 GB RAM DDR4.
256 GB SSD.

Hocam rahat bir şekilde en düşük ayarlarda oynarsınız belki 1080P'de biraz kasar ama oyunu SSD'ye kurmayı unutmayın çünkü HDD'de çok uzun yükleme süresi oluyor :D.

MX130 4 GB ekran kartı.
8 GB RAM DDR4.
256 GB SSD.

Hocam rahat bir şekilde en düşük ayarlarda oynarsınız belki 1080P'de biraz kasar ama oyunu SSD'ye kurmayı unutmayın çünkü HDD'de çok uzun yükleme süresi oluyor :D.

Çözüm
Hocam zaten ekranım 1366x768 ben kasarsa 640x480 çözünürlükte bile oynarım teşekkür ederim yanıtınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı