Çözüldü NBA 2K20 ayarları nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Theoden23

Centipat
Yer
Rohan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yahu nasıl olur anlamıyorum NBA 2K20'yi yeni aldım Steam'den dolayısıyla PC'den oynuyorum. Oyunu çakma joystick ile oynuyorum Gamepad'de sol çubuk yani soldaki top çalışmasına rağmen oyun içinde hareket edemiyorum. Pes FIFA'da o top çalışıyor sebebi nedir bileniniz var mı? Çok araştırdım ama bulamadım.

Çözüm
Dostum bir program vardı x360ce ve xbox 360 controller emulator adında bir dosya var yaklaşık 2K17 den beri kolda senin gibi aynı problemi yaşıyorum bu programın internette indirimi kurulumu tarzında anlatımlar var onu kullanıp oyunun bulunduğu dosyaya atarsan Gamepadini algılar ve sende ayarlamalar içinde her türlü tuş kombinasyonunu yapabilirsin. Hatta linkini bırakayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum bir program vardı x360ce ve xbox 360 controller emulator adında bir dosya var yaklaşık 2K17 den beri kolda senin gibi aynı problemi yaşıyorum bu programın internette indirimi kurulumu tarzında anlatımlar var onu kullanıp oyunun bulunduğu dosyaya atarsan Gamepadini algılar ve sende ayarlamalar içinde her türlü tuş kombinasyonunu yapabilirsin. Hatta linkini bırakayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı