Çözüldü NSIS virüsü nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma NSIS virüsü bulaştı. Nasıl kaldıracağım? Setup kurma programı virüsünü nasıl kalıdıracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam oyun kuruyordum setup NSIS ile kuruluyordu. Yüklememe rağmen NSIS ile kuruldu. Güvenlik yazılımı olarak Kaspersky kullanıyorum hiç uyarı da vermedi. Eğer var ise nasıl silebilirim?
Virüs olmadığı için uyarı vermemesi normal. NSIS bir virüs değildir sadece setup oluşturmakta kullanılan bir yazılım. Onun da zaten sizinle bir ilgisi yok.

Yani Kaspersky de temiz demiş zaten. Sisteminiz temiz.
Nsıs normalde virüs değildir.

Virüs olduğu kanısına nasıl vardınız? Bir virüs şüphesi varsa güvenlik yazılımını sisteme kurun silsin.

Hocam oyun kuruyordum setup NSIS ile kuruluyordu. Yüklememe rağmen NSIS ile kuruldu. Güvenlik yazılımı olarak Kaspersky kullanıyorum. Hiç uyarı da vermedi. Eğer var ise nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun kuruyordum setup NSIS ile kuruluyordu. Yüklememe rağmen NSIS ile kuruldu. Güvenlik yazılımı olarak Kaspersky kullanıyorum hiç uyarı da vermedi. Eğer var ise nasıl silebilirim?
Virüs olmadığı için uyarı vermemesi normal. NSIS bir virüs değildir sadece setup oluşturmakta kullanılan bir yazılım. Onun da zaten sizinle bir ilgisi yok.

Yani Kaspersky de temiz demiş zaten. Sisteminiz temiz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı