Çözüldü OBS'ten kayıt alırken Discord sesi duyulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ertak1907

Femtopat
Arkadaşlar ile oyun oynarken Discord aracılığıyla konuşuyorduk. Oyun kaydı almak için OBS'yi açtım. Benim sesim duyuluyor ama Discord'dan herhangi bir ses duyulmuyor. Normalde duyulması lazım diye biliyorum ama duyulmuyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Arkadaşlar ile oyun oynarken Discord aracılığıyla konuşuyorduk. Oyun kaydı almak için OBS'yi açtım. Benim sesim duyuluyor ama Discord'dan herhangi bir ses duyulmuyor. Normalde duyulması lazım diye biliyorum ama duyulmuyor. Ne yapmam lazım?

OBS'i açınca yayıncı modu diye bir şey aktif oluyor kendiliğinden onu kapatıp dener misiniz?

Pencere paylaşımı deyin. Oradan uygulama olarak Discord'u seçin. Eğer sadece ses ile işiniz varsa bir tane göz olacak o göze tıklayarak görünmez yapın. Sanırım ses kısmında Discord sesi kalacaktır ama kalmayadabilir. Genellikle masaüstü sesinden alır OBS.

OBS'i açınca yayıncı modu diye bir şey aktif oluyor kendiliğinden onu kapatıp dener misiniz?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı