Çözüldü Origin Dosya Başka Hesaba Aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Şimdi arkadaşlar Battlefield 3 oyunu bedava oldu. Ben kendi hesabıma aldım. Ama indirmeyi başlatmadım. Kardeşimin hesabına da aldım. Ama bu yaptıklarımın hepsi kardeşimin bilgisayarında gerçekleşti. Şimdi ben kardeşimin indirmiş olduğu Battlefield 3 oyunun dosyalarını kopyalayıp benim bilgisayarıma atsam. Nasıl olur? Oyun çalışır değil mi? Ne de olsa aynı oyunun dosyaları. Bir şey olmaz değil mi? Benim bilgisayarı yaptırınca kardeşimin bilgisayarında olan dosyaları alıp (benim bilgisayarda başlatıp %1 de bırakacağım ne olur ne olmaz diye :D ) atsam sorun olmaz değil mi? Cevaplarsanız sevinirim.

Hayır. O konuyu biliyorum zaten başka bilgisayardaki hesaba aktarma konusun diyorum. Yani kardeşimin bilgisayarında indirip benim hesabta duran oyuna dosyaları atmak istiyorum. Yani 1 hesaptan indirip diğer bilgisayar da da bu dosyaları kullanabilir miyim diye soruyorum.

Ben olur diye düşünüyorum çünkü sadece dosyaları alacaksın. %1 dolduğunda o zaten otomatik olarak inecek programları tarayacaktır. Sadece program data ve belgeler klasörüne sana ait dosyaları yükleyecektir.

Tamam işte aynı yöntem.
Origin Battlefield 3 dosyasını sana özel olarak vermiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı