Çözüldü Oyun Oynarken Bir Anda Ekran Kararıyor

• Konuyu başlatan Xarch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 23B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sokak arası bilgisayar onarım ve satış yerlerinde mi dediler bu dediklerini? Eğer öyleyse pek güvenme derim. İyi bilen birilerine göster anlamıyorsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
350 tl bütçe peki şimdi mümkünse bana güç kaynağı kaç W söyleyebilir misiniz? Ayrıca anakartın modelide gerekli.

Bütçem 300-350 TL Güç kaynağı 500 V
7777incia6408136.png

Vatan Yetkili Servisine gitmiştik.

Vatanda size sorun güç kaynağı mı dediler. İlk defa böyle birşey duydum bu arada işlemcinizi kastetmedim anakartınızı kastetmiştim. Motherboard olarakta geçiyor.

Bu Fotoğraf Yeterlimi ? 
Cpu-z de gözüküyor mu Anakart ? 
ekran kartını alarak takmaları için yetkili servise götürdük ekran kartına değil güç kaynağına ihtiyacınız var deiler bizde onu değiştirip güç kaynağı aldık.

Mainboard sekmesine tıklayıp onun fotosunu atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saolun yardımlarınız için.
Ailemle konuşacağım Bu konuda büyük ihtimal hafta sonu alırım.

Hiç önemli değil, sizin gibi arkadaşlara yardım etmek görevimiz. Yanlış yönlendirmişler sizi.Gerçi onlar size güç kaynağı aldırmasa yinede bi güç kaynağı almak zorunda kalacaktınız büyük ihtimalle. Gerçi sizi daha çok sömürmeyede çalışabilirlerdi. Zararın neresinden dönsen kar. Umarım ailenizle anlaşabilirsiniz dualarım sizinle :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı