Çözüldü Oyun Oynarken Bir Anda Ekran Kararıyor

• Konuyu başlatan Xarch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 23B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hmm sizin aklınızdan ne geçiyor? Bu çok yüksek performans kartı değil. Daha çok fiyat/performans kartı ucuz ama kuvvetli. Crysis 3 açıpta ultra falan oynarım düşünmeyin :) İdare edebilicek bir kart diyim saints row 4 te biraz grafikleri kısarsanız rahatça oynatır diye tahmin ediyorum :)

Bu arada tavsiyem ekran kartını aldıktan sonra, işlemcinizide yenilemeyi unutmayın lütfen. Bazı oyunlarda "bottleneck" yapabilir. Bizim dilimizde anlatmak istersem işlemciniz yeteri kadar yüksek olmadığından bazen ekran kartı maksimum performansını gösteremeyebilir. Lütfen aklınızda bulunsun :)

Umarım Unutmam saolun :) 
Steamde Rust neredeyse yeni çıktı ama kaldırırmı acaba bu oyunu ?

4 gb raminiz olduğunu varsayarsak rust çalıştırır hiç merak etmeyin. Fakat rust oynamadan önce oyun içinden birkaç ince ayar yapmanız gerek yoksa oyun oynanmıyor takılmadan. Çoğu pc de böyle şu anda.

2gb ram hmm... Oynatıcağını düşünüyorum ama yinede oyuna kalmış, sebebi ise oyun daha henüz alpha yani test aşamasında düzgün performans almak mümkün değil, sonuçları tam tahmin edemiyorum ama ram çok pahalı değil ( diğer bileşenlere göre) eğer bütçeniz daha sonra el verirse bunu almanızı tavsiye ederim 2GB Value DDR3 1333MHz CL9 PC Ram - PC - Bellekler - Vatan Bilgisayar

Farklı Marka olsalar bile slotlarına takıldıklarında sorun çıkarmıyorlar öyle değil mi ?

Şimdi sorun şurda sizde 1 stick 2 gb ram mi var yoksa 2 stick 1 gb lık mı var. Kasanızı açma imkanınız var mı? Varsa bana kaç tane ram takılı olduğunu söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı