Çözüldü Oyunlarda ani FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EmirSkll

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar;
Single oyunlara sarmaya başladım korsan oyun indirim. Önce Star Wars jedi fallen order sonrasında AC odessy indirdim ama ikisinde de olan şey oyun boyunca 60 70 gibi FPS'ler alırken oyun belli bir süre sonra 3 4 FPS'e düşüyor ki bu kısa süreli değil. Kapat aç yapıyorum oyunu hala aynı 3 4 FPS kalıyor. Çıkınca masaüstüne gelince 2 3 dakika mouse yi her hareket ettirdiğimde bip bip diye ses çıkıp noktasal ilerliyor mouse. Korsandandır dedim sildim oyunları. Sonra Steam'dan AC Origins aldım, bakın aldım korsan değil. Oyuna büyük hevesle girdim yaklaşık 30 dk oynadım yine aynı sorunu aldım yine mouse bip bip yaptı. Ne yapmam lazım? Gerçekten param boşuna gitsin istemiyorum. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

SİSTEM= Intel Core i5-7600 CPU 3.50GHz
8GB RAM DDR4 HyperX Fury
MSI GTX 1060 3GB
1TB HARDDİSK
ASUS RROG STRIX Z390-H GAMING INTEL Z390 SOKET 1151 DDR4 4133MHz M.2 Anakart
Dostum muhtemelen virüs bulaşmış arkaplanda çalışıyor olabilir, Görev Yöneticisi > Ayrıntılar kısmında 'Kullanıcı adı' bölümünde bilgisayarın adında çalışan programları kontrol et bilmediğin bir program çalışıyorsa sıkıntı büyük. Virüs taraması yapmanı öneririm.

Ayrıca Malwarebyte ve HitmanPro ile taratın bu iki program güçlüdür ne varsa söker atar.
ÇOOOOK SAĞOL 40 TANE VİRÜS ÇIKTI BİZ DIŞARDA BAŞKA VİRÜSLE UĞRAŞIRKEN MEĞEREK HERŞEY İÇERDEYMİŞ TEŞEKKÜRLER ama daha denemedim düzeldimi diye, neyse 40 tane virüsten kurtuldum allahtan
Dostum muhtemelen virüs bulaşmış arkaplanda çalışıyor olabilir, Görev Yöneticisi > Ayrıntılar kısmında 'Kullanıcı adı' bölümünde bilgisayarın adında çalışan programları kontrol et bilmediğin bir program çalışıyorsa sıkıntı büyük. Virüs taraması yapmanı öneririm.
Böyle şeyler çıktı bi anlam çıkarabildinmi
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
ÇOOOOK SAĞOL 40 TANE VİRÜS ÇIKTI BİZ DIŞARDA BAŞKA VİRÜSLE UĞRAŞIRKEN MEĞEREK HERŞEY İÇERDEYMİŞ TEŞEKKÜRLER ama daha denemedim düzeldimi diye, neyse 40 tane virüsten kurtuldum allahtan
Rica ederim dostum ayrıca Kaspersky'la da tarat o da çok güçlüdür, korsan kullanmayın kullandırtmayın.
Kaspersky Virus Removal Tool
Kaspersky Anti-Virus
Kaspersky Yazılım Silme Aracı(Kaspersky yazılımlarının bununla kaldırılmasını öneriyor.)

Böyle şeyler çıktı bi anlam çıkarabildinmi
Eki Görüntüle 553372
Malwarebytes virüsleri karantinaya almış, karantina kısmından o dosyaları silmen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı