Çözüldü PaypalNakit Kart ile Aldığım Ürünün İadesi Yapılmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaş. Yaklaşık 1 hafta önce PaypalNakit kart ile incehesap.com dan aldığım ve ertesi günü iade ettiğim kulaklığın iadesi yapılmadı. Bugün incehesap.com'u aradım. Konuştuğumda ürünün iadesi yapıldığını ve bankamı arayıp konuşmam gerektiğini söylediler. Fakat ben hangi bankayı arayacağımı bilmiyorum. PaypalNakit kartın arkasında TEB bankası yazıyor. Ayrıca bakiyeyide TEB'den yüklemiştim. Sizce TEB bankasınımı aramalıyım ?

@Recep Baltaş @Ali Güngör @BilgisayarKurdu @MF

TEB'i arayın ya da Online İşlemler'den hesap bakiyesine bakın.

Hocam valla aradığım zaman telefondan TC kimlik numaramı veya kart numaramı istiyor. Girdiğim zamanda geçersiz numara diyor. Ayrıca bakiyeme paypal.com/nakit'den bakıyorum. Hala yatmamış gözüküyor. Acaba bankaya gidip mi konuşsam ?

@MF

Hocam bak şimdi aklıma geldi. Ben Paypal Nakit kartı Paypal hesabıma bağlamıştım. Ürünüde direk kart üzerinden almadım. Paypal hesabımla ürünü satın alıp paramı paypal nakit karttan çekti. Acaba ürün iade bedeli Paypal hesabıma mı yatacak ? Paypal Hesabımada baktım oradada ödenmemiş gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@MF

Hocam iade yapıldı. Burada karta yatırılacağı söyleniyor. Fakat kartta hala bakiye yok.

Screenshot_2014-11-19-16-33-11.png

@MF Herşey için teşekkürler hocam. Para bugün karta yatırıldı. Aslında sorun tamamen Paypal'ın yavaşlığıymış.

Paranın geç yatma sebebi Paypal değil bankalardır. Tüm bankalarda kredi kartına yapılan para iadesi ortalama 2-4 günü buluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı