Çözüldü Phenom II X4 955 ve HD 6850 sistem macOS uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onurkartal07

Hectopat
Daha fazla  
  • Anakart: Foxconn a7da-s 3.0 790GX
  • Ekran Kartı: HD 6850 (1 GB) GDDR5
  • Ağ Desteği: Broadcom 5784 - Broadcom Netlink (TM) Gigabite Ethernet
  • Ses Kartı: Realtek ALC888-GR
  • İşlemci: AMD Phenom II X4 955 3,20GHz
  • Ram: 8GB DDR3 667MHz
Tüm gece bakındım Youtube vesaire derken kafam daha çok karıştı. PC'de 2 adet Harddisk bulunuyor biri 500 diğeri 250 GB olmak üzere 250 GB tamamen boş bi disk. bu diske kurulum yapıp LogicX kullanmayı düşünüyordum fakat işin içinden çıkamıyorum. AMD ve ATI donanımlı cihazlara kurulum yapmanın ne kadar zor olduğunu gördüm. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sistemde pek verim alamayabilirsiniz ve güncel sürümleri kuramayabilirsiniz. Tavsiye etmem.
Benim için önemli olan LogicX kullanmak açıkçası. Bunun dışında çok önem vermiyorum güncel olması gibi şeylere. Şansımı denek istiyorum eğer yardımcı olursanız nasıl bir yol izlemeliyim kademeli olarak bilgi verirseniz çok sevinirim. @Recep Baltaş

Bağlantıda bulunan High Sierra Os'u indirip TransMAc ile Usb belleğe aktardım. Bios tan ayarları sıfırladım ve Sata Config'ten achi olarak değiştirdim. Boot menü ile Pc'yi USB driveerdan başlattım falat yükleme ekranı gelmeden yanıp sönen imleç sabitlenip kalıyor? Defalarca yeniden denedim süre verip bekledim ekranın ötesine geçemedim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı