Çözüldü Playstore Watch Dogs alma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Game Master

Hectopat
Daha fazla  
Bugün internette dolaşırken Playstore'de Watch Dogs'un 60 lira olduğunu gördüm ve hemen kayıt olup oyunu almak için yola koyuldum. Ancak alabilsem alacağım da alınmıyor ki. Ödeme sırasında bir hata oluştu deyip son adımda başarısız oluyor ve site çok yavaş. Bende mi böyle sadece acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch Dogs'u bilmem ama Playstore'dan birçok oyun aldım. Hepsini faturaya yansıttım. Hiçbir sorunla karşılaşmadım.

TTNET faturası ile aylık 5 liralık taksit ile almaya çalışıyorum Mikail Bey.

Ttnet faturanızda sorun olabilir. Kuzenim internet hesaplarını kapattıklarında denemişti ve olmamıştı. Facebook'ta ttnet destek gibi bir uygulama var. Ona yönelmenizi tavsiye ederim. Birkaç sorunumu çözdüler. İnternet hızı dışında.

TTNET - TTNET Destek | Facebook

Beyler ben benimle aynı sorunu yaşayan var mı onu öğrenmek istiyorum. Öncelikle sorun bende mi değil mi onu anlayalım.

Aynı sorunu yaşıyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum.
Sorunumu çözdüm kardeşim site yanıt vermiyor gibi görünebilir tıkladığında açılmayabilir ama her şeye tek tek tıkla açılmasını bekle sonra sorunsuz alırsın. :)

Kardeşim her yolu denedim olmadı, kredi kartım ile 3pay arasında bir sorun yüzünden kaynaklandığını düşünüyorum. Mobil ödeme aracılığıyla alarak hallettim birazcık daha tuzlu oldu ama oyun zaten çok ucuza geldiği için önemli değil. Yardımın için teşekkürler. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı