Çözüldü Prototype 2 Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gambit

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Bugün Prototype 2 oynamak istediğimde oyunun kastığını gördüm. Fakat başka oyunlar oynamak istediğimde böyle bir sorun yok. Örnek vermek gerekirse Battlefield 3, Crysis 2, Future Soldier, Sniper Elite V2 gibi oyunları oynamak istediğimde en yüksek grafikte ve en yüksek çözünürlükte 60 FPS görebiliyorum. Ama Prototype 2 kasıyor. Bilgisayarımın özellikleri şöyle;

İşletim sistemi Windows 7 Ultimate
Ekran kartı HIS ATI Radeon HD5770 IceQ5 Turbo
İşlemci Intel Pentium Processor E5400
2 GB 800 MHz Kingston RAM
320 GB HDD

Bilgisayarımın temel olarak özellikleri böyle. Sizce bu oyunda kasmasının sebebi ne olabilir ?

Edit: Bu arada bilgisayarımda virüs bulunmamaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Bugün prototype 2 oynamak istediğimde oyunun kastığını gördüm. Fakat başka oyunlar oynamak istediğimde böyle bir sorun yok. Örnek vermek gerekirse Battlefield 3, Crysis 2, future soldier, Sniper Elite V2 gibi oyunları oynamak istediğimde en yüksek grafikte ve en yüksek çözünürlükte 60 FPS görebiliyorum. Ama prototype 2 kasıyor. Bilgisayarımın özellikleri şöyle;

İşletim sistemi Windows 7 Ultimate.
Ekran kartı hıs ATI Radeon HD5770 ıceq5 Turbo.
İşlemci Intel Pentium Processor E5400.
2 GB 800 MHz Kingston RAM.
320 GB HDD.

Bilgisayarımın temel olarak özellikleri böyle. Sizce bu oyunda kasmasının sebebi ne olabilir?

Edit: Bu arada bilgisayarımda virüs bulunmamaktadır.

Nasıl ya cok eski bir konu farkındayım ama bende Radeon 6500XT var R3 4100 ve 16 GB RAM var en yüksekde 50 60 arası dolasıyor saçmalık ya.

Windows 7 açılan oyun Windows 10 kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı