Çözüldü PSP Slim siyah ekran ve oyundan atma

• Konuyu başlatan Azyer_Cokisyapar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Azyer_Cokisyapar

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, 4 yıl önce psp slim almıştım oynarım diye, ama hala yüzüne bakmadım. Dün tozlu raflardan çıkarıp pes 2012 yükleyeyim dedim, fakat oyun menüde gözükmesine rağmen siyah ekran olup oyundan atıyor. Esas sormak istediğim bu psp denen aletin en son sürümü nedir? Halen psp slime oyun çıkıyor mu? Çok yabancı olduğum bir konu bu.Teşekkürler.

Sony'nin en son çıkardığı taşınabilir oyun konsolu PS Vita'dır. PSP için çok az da olsa oyun çıkmaya devam ediyor diye biliyorum ama fazla uzun sürmez bu durum.

Bu cihazların firmware sürümleri pro 2000 pro 3000 modelleri varmış, her oyun her sürümde oynanmazmış, son sürümü hangisidir acaba, Google da hep eski tarihli makaleler bulabildim.

Bu tip sorunlar firmware güncellemeleriyle çözülebilir diye biliyorum.

Cihazı aldığım eleman hafıza kartından oyun oynayabilmem için birkaç işlem yapmıştı. Mevcut sürümü güncellemek istiyorum fakat hangisi son sürüm onu bulamadım.

İlginiz için teşekkür ederim. Son versiyon 6.60'mış ve yükselttim. Artık yeni oyunlar calışıyor. Konuyu kitleyebiliriz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı