Çözüldü R7 240 overclock yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kermit

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarıma overclock yapmak istiyorum. BIOS'da hangi ayarları yapmam gerekiyor?
Sistem:
İşlemci: AMD FX 4300
Anakart: ASUS M5A78L-M LX3
Ekran kartı: AMD R7 240

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS üzerinden overclocking sekmesini bulup oradan halledebilirsiniz. Azar azar yükseltin, internetten rehber videolar izleyebilirsiniz bilginiz yoksa. Her hız aşırtma işleminden sonra OCCT adlı programdan sistemi stress testine sokun.

BIOS üzerinden overclocking sekmesini bulup oradan halledebilirsiniz. Azar azar yükseltin, internetten rehber videolar izleyebilirsiniz bilginiz yoksa. Her hız aşırtma işleminden sonra OCCT adlı programdan sistemi stress testine sokun.
MSI Afterburner üzerinden'de azar azar arttırıp halledebilir diye düşünüyorum.

Tamam ben bir bakayım.

MSI Afterburner üzerinden'de azar azar arttırıp halledebilir diye düşünüyorum.

O sadece ekran kartını hız aşırtma yapabiliyor.

Burda ne yapacağım şimdi.

Dosya Ekleri

• aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.PNG
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.PNG
    40,6 KB · Görüntüleme: 323

Yeni konular

Geri
Yukarı