Çözüldü Radeon yazılımından dolayı PC geç açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ptmust21

Hectopat
Merhaba, bilgisayar bazen geç açılıyor bu sebepten veya geç kapanıyor daha öncesinde bir defa tekrar install Radeon Adrenalin yükleyerek halletmiştim ama ne yapacağımı bir de size sormak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 20200928_084157.jpg
    20200928_084157.jpg
    230,8 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Display Driver Uninstaller ilk başta DDU indirin normal olarak 😁.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlla video izleyecekseniz bu fena değil bence. Zor bir iş değil 15 dk sürer. Tavsiye edilen modu yapacaksınız ardından PC yeniden başlayacak. Sonra kendiniz https://www.amd.com/en/support/grap...d-radeon-rx-5600-series/amd-radeon-rx-5600-xt buradan 20.4.2 sürücüsünü indirin.
Display Driver Uninstaller ilk başta DDU indirin normal olarak 😁.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlla video izleyecekseniz bu fena değil bence. Zor bir iş değil 15 dk sürer. Tavsiye edilen modu yapacaksınız ardından PC yeniden başlayacak. Sonra kendiniz https://www.amd.com/en/support/grap...d-radeon-rx-5600-series/amd-radeon-rx-5600-xt buradan 20.4.2 sürücüsünü indirin.

Çözüm
Bana en güncel driver linkini atabilir misiniz?
Bu DDU AMD işlemcilerin driverlarını da mı siliyor
ben sadece radeon silip kurmak istiyorum
neden 20.4.2 20.9.1 sürümü de var

Son düzenleme:
Hocam 20.4.2 WHQL dediğimiz onaylı sürücülerdir. En sıkıntısız olduğu için önerilmekte... İşlemci silinmez çünkü ekran kartı için bu. AMD'nin önerdiği sürücüyü indirmek her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı