Çözüldü RDR 2 Ayı görevi kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Atlas0120

Centipat
RDR 2 oynuyorum, ayı görevi var ona gittim kampataki House adlı kişiyle gidiliyor ismini doğru hatırlıyorsam. Her neyse ayı için tuzak kurduk ayı geldi ama beni öldürdü. Sonra bir göl kenarında uyandım baktım görev yok, ayının olduğu yere gidiyorum ayı da yok, kampa gidiyorum görevi aldığım kişide yok. Bu görevi tekrar nasıl alacağım. Save'den geri dönemiyorum.

Çözüm
Korsan oyun reklamı yapmıyorum oyunda görev sorunu var diyorum.
Aynı sorunu yaşayanlar için yazıyorum sitede cevabı bulunsun:
Sorunu çözdüm.
Görevin olduğu yerde haritada zaten ayı resmi kalıyor öldürürseniz ayı resminde bir çarpı işareti ile görev bitti demek istiyor. Ancak görev bitmediyse sadece ayı resmi oluyor. Kampa gidin birkaç gece dinlenin yada başka bir görev yapın daha sonra kaybolan ayının ölduğu yerde kırmızı bir tik çıkacak. Görev yerine gidin izler arayın inceleyin sonra takip edin ayıyı bulursunuz ve öldürürsünüz.
Dikkat: Oyun orijinaldir.
Arkadaşlar sitede konu çözüldü olarak gözüküyor onun için açıklama yapıyorum.
Bendeki oyun orijinaldir ve yaşadığım sorun cracklı oyunlarla alakalı bir sorun değildir bununla alakalı bir link attım bakarsanız oyunun orijinalinin böyle olduğunu görürsünüz. Yeni oynayacak kişilere tavsiyem görev almadan önce save alıp ilerleyin görevin kaybolması can sıkıcı olabiliyor.
Crack'la alakalı bir konu açmıştım fakat bu konu ile alakalısı yoktur. Oyunu craklı olarak özürlü 15 yaşlarında bir çocuk için kurduk çünkü alacak maddi durumu yoktu akli dengeside çok normal sayılmaz. Oyunu alsa bile görevleri yapamaz. Böyle özel bir durum söz konusuydu burada hiç kimseyi ilgilendirmediği için konuyu yazmadım. Oyun şirketi durumu bilse çocuğa hediye verir zaten. Telif davası açacak hali yok.
Uzun sözün kısası hayatta her şey göründüğü gibi olmuyor.
Tabiki Technopat sitesinin cracklı oyunlara destek vermemesini takdir ediyoruz. Bizim konumuzun bununla bir alakası yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı