Çözüldü RDR 2 "Unknown Error FFFFFFFF"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. RDR2 de Unknown error FFFFFFF diye bir hata alıyorum. Ve oyunu giremiyorum. Oyunu en son 4 ay önce oynamıştım ve biraz hasret çektim. 1 hafta önce ise format atmıştım. Ve şu anda böyle bir hatayla karşılaşıyorum.
qwe.png

Dosya Ekleri

• asda.png
    asda.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 573
Çözüm
Selam, oyun gerçekten orijinal mi yoksa forumda korsana destek olmadığı için yalan mı söylüyorsun?

Oyun orijinalse: Oyun dosyalarını doğrula. Sonra oyunun başlatma seçeneklerine -ignorepipelinecache yaz. Ek olarak oyuna hiç girebiliyor musun? Oyunun ayarlar sekmesine ulaşabiliyorsan oyunu Vulkan'sa DirectX 12'ye, DirectX 12'deyse Vulkan'a al.
Selam arkadaşlar. RDR2'de unknown error fffffff diye bir hata alıyorum. Ve oyunu giremiyorum. Oyunu en son 4 ay önce oynamıştım ve biraz hasret çektim. 1 hafta önce ise format atmıştım. Ve şu anda böyle bir hatayla karşılaşıyorum.Eki Görüntüle 713947

Bu çocuk korsan indirmemişse moderatörler hesabımı kapatsın. Elimde kanıt var kanıt!

Selam arkadaşlar. RDR2'de unknown error fffffff diye bir hata alıyorum. Ve oyunu giremiyorum. Oyunu en son 4 ay önce oynamıştım ve biraz hasret çektim. 1 hafta önce ise format atmıştım. Ve şu anda böyle bir hatayla karşılaşıyorum.Eki Görüntüle 713947

Arkadaşım korsana destek yok! Korsanla ilgili içerikleri paylaşan hesapları güzel moderatörlerimiz cezalandırırsa çok iyi olur. YouTube RDR 2 crack unknown error yazın da kendinizden geçin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Selam, oyun gerçekten orijinal mi yoksa forumda korsana destek olmadığı için yalan mı söylüyorsun?

Oyun orijinalse: Oyun dosyalarını doğrula. Sonra oyunun başlatma seçeneklerine -ignorepipelinecache yaz. Ek olarak oyuna hiç girebiliyor musun? Oyunun ayarlar sekmesine ulaşabiliyorsan oyunu Vulkan'sa DirectX 12'ye, DirectX 12'deyse Vulkan'a al.
Oyunun ayarlarına ulaşamıyordum. Sorunu çözdüm. Oyunu başka bir diske taşıdığım için mi bilmiyorum ama Steam Library den çıkardığım ve başka diske koyduğum için oluyordu galiba. Yani Steam oyunu görmüyor galiba. Yeni diskte Steam klasörü oluşturup oyunu oraya atım ve dediklerinizi uyguladım. Düzeldi. Teşekür ederim
Oyun kırıldıgı hafta indirip boyle bir hata almanizdan degil, hasret çekip aylar sonra indirdiginizden %100 eminim 😒 Korsana destek vermiyoruz.
Direk korsan ibaresini yapıştırdığınız için teşekür ederim. Steamdan eklemek ister misiniz ?
Neden Epic Games, Steam veya Rockstar Launcher gibi bir dosya göremedim?
Oyununuzun orijinal olduğunu zannetmiyorum.
Diğer yanıtımı okursanız anlayabilirsiniz. Böyle düşünmeniz gayet normal.
Neden Epic Games, Steam veya Rockstar Launcher gibi bir dosya göremedim?
Oyununuzun orijinal olduğunu zannetmiyorum.
Yanlış anlamayın. Görmediğiniz için böyle düşümeniz normal
Bu çocuk korsan indirmemişse moderatörler hesabımı kapatsın. Elimde kanıt var kanıt!

Arkadaşım Korsana Destek Yok! Korsanla İlgili İçerikleri Paylaşan Hesapları Güzel Moderatörlerimiz Cezalandırırsa Çok İyi Olur. Youtube RDR 2 crack Unknown error yazın da kendinizden geçin!
Yanıtınız için teşekürler efendim. Keşke direk kafama korsan ibaresi atmak yerine bi açıklamamı bekleseydiniz. İsterseniz şikayet edebilirsiniz. Veya steamdan konuşabiliriz arada kütüphanemi inceleyebilirsiniz.

Arkadaşım Korsana Destek Yok! Korsanla İlgili İçerikleri Paylaşan Hesapları Güzel Moderatörlerimiz Cezalandırırsa Çok İyi Olur. Youtube RDR 2 crack Unknown error yazın da kendinizden geçin!
Diğer cevapladığım konu ile bunu bağdaştırıp crack kulandığımı düşünmüş arkadaş bunada kanıt diyor.

Son düzenleme:
Oyunun ayarlarına ulaşamıyordum. Sorunu çözdüm. Oyunu başka bir diske taşıdığım için mi bilmiyorum ama Steam libraryden çıkardığım ve başka diske koyduğum için oluyordu galiba. Yani Steam oyunu görmüyor galiba. Yeni diskte Steam klasörü oluşturup oyunu oraya atım ve dediklerinizi uyguladım. Düzeldi. Teşekkür ederim.

Direk korsan ibaresini yapıştırdığınız için teşekkür ederim. Steam'dan eklemek ister misiniz?

Diğer yanıtımı okursanız anlayabilirsiniz. Böyle düşünmeniz gayet normal.

Yanlış anlamayın. Görmediğiniz için böyle düşümeniz normal.

Yanıtınız için teşekkürler efendim. Keşke direk kafama korsan ibaresi atmak yerine bir açıklamamı bekleseydiniz. İsterseniz şikayet edebilirsiniz. Veya Steam'dan konuşabiliriz arada kütüphanemi inceleyebilirsiniz.

Diğer cevapladığım konu ile bunu bağdaştırıp crack kulandığımı düşünmüş arkadaş bunada kanıt diyor.

FitGirl'in orijinal sitesi ne?

FitGirl orijinal sitesini aramanızdaki amaç kesinlikle korsan değildi zaten değil mi?

Steam Community :: ŧɧεɱ.√.ŧ™ en yakın zamanda mesajınızı bekliyorum...

Artı -1 Eksi
RDR 2 nin kırıldığı zaman açılan konuda fitgirl sitesini sormam. Bunu kanıt olarak gösteriyor galiba. Haziran ayında bile oyun daha kırılmamış iken RDR 2 ile ilgili açtığım konu mevcut. Hatta ekran fotoğrafı vardı.
FitGirl orijinal sitesini aramanızdaki amaç kesinlikle korsan değildi zaten değil mi?

Fitgirl'in sitesini sormamın sebebi oyunun kırıldığına bakmak. Ama daha sonra Crackwatch sitesinin bunu gösterdiğini öğrendim. İçinde korsan bulunan her şeye atlamasanız keşke. İstediğiniz yere şikayet edebilirsiniz.

Bir insanı özellikle şu dönemde crack ile oyun indirdi diye suçlamak ayrı bir komik. Adam belki 20 yaşında 21 yaşında ayrı evde evinin kirasını mı ödesin eğlensin mi? Şimdi ortaya akıllı bıdıklar çıkıp o zaman oynamasın kardeşim falan demeyin, gerçekten çok zekisiniz. Bahsettiğiniz oyunu da parayla satın aldım ben bu arada şimdi bana da emek hırsızı damgası basmayın. Ayrıca adam crack kullanıyorsa bütçesi yoktur malum adamların 60, 70 birim verdiği şeylere sağ olsun canım ülkemiz 700 600 birim bayılıyoruz. Ha siz zengin falan iseniz adama kendiniz parayla alında "emek hırsızı" olmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı