Çözüldü RDR 2 "Unknown Error FFFFFFFF"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. RDR2 de Unknown error FFFFFFF diye bir hata alıyorum. Ve oyunu giremiyorum. Oyunu en son 4 ay önce oynamıştım ve biraz hasret çektim. 1 hafta önce ise format atmıştım. Ve şu anda böyle bir hatayla karşılaşıyorum.
qwe.png

Dosya Ekleri

• asda.png
    asda.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 574
Çözüm
Selam, oyun gerçekten orijinal mi yoksa forumda korsana destek olmadığı için yalan mı söylüyorsun?

Oyun orijinalse: Oyun dosyalarını doğrula. Sonra oyunun başlatma seçeneklerine -ignorepipelinecache yaz. Ek olarak oyuna hiç girebiliyor musun? Oyunun ayarlar sekmesine ulaşabiliyorsan oyunu Vulkan'sa DirectX 12'ye, DirectX 12'deyse Vulkan'a al.
Red Dead Redemption 2'nin PC'de tam bir fiyasko olduğunu ve konu sahibin arkadaşın aldığı hatanın "Game Error: err gfx state" ile birlikte çok yaygın bir hata olduğunu bilmeden linç tayfa gelmiş yine konuya. Online'da her yeni güncelleme sonrası bu hatalarla oyuncu kitlesi olarak boğuşuyoruz. Bilinen çözümleri yazacaktım ki neyse ki arkadaş sorunu çözmüş.
Yok 4 ay sonra girmiş kesin korsan bu ha falanlar filanlar. 😁 1 ay önce içerikler tükendiği için ara verip geçtiğimiz hafta yeniden başladım bende. Tesadüfe bak. Bilmeden etmeden milleti yargılamayın boş yere çamur atıp hor da görmeyin.
Ha' bu arada inanmazsanız falan Steam linkimi bırakıyorum hemen buraya. Oyunu göremezsiniz sorguya falan çekmek isterseniz belki. Sizin gibi üst mercilere karşı yanlış yapmayalım. Steam.

Gerçekten neden direkt korsan ibaresini yapıştırdınız arkadaşa?
Sadece sorduğum soruyu ele alarak yapmış bir arkadaş açıkçası baya güldüm.
Red Dead Redemption 2'nin PC'de tam bir fiyasko olduğunu ve konu sahibin arkadaşın aldığı hatanın "Game Error: err gfx state" ile birlikte çok yaygın bir hata olduğunu bilmeden linç tayfa gelmiş yine konuya. Online'da her yeni güncelleme sonrası bu hatalarla oyuncu kitlesi olarak boğuşuyoruz. Bilinen çözümleri yazacaktım ki neyse ki arkadaş sorunu çözmüş.
Yok 4 ay sonra girmiş kesin korsan bu ha falanlar filanlar. 😁 1 ay önce içerikler tükendiği için ara verip geçtiğimiz hafta yeniden başladım bende. Tesadüfe bak. Bilmeden etmeden milleti yargılamayın boş yere çamur atıp hor da görmeyin.
Ha' bu arada inanmazsanız falan Steam linkimi bırakıyorum hemen buraya. Oyunu göremezsiniz sorguya falan çekmek isterseniz belki. Sizin gibi üst mercilere karşı yanlış yapmayalım. Steam.
İyi dedin kral :D

Bu çocuk korsan indirmemişse moderatörler hesabımı kapatsın. Elimde kanıt var kanıt!

Arkadaşım korsana destek yok! Korsanla ilgili içerikleri paylaşan hesapları güzel moderatörlerimiz cezalandırırsa çok iyi olur. YouTube RDR 2 crack unknown error yazın da kendinizden geçin!

Arkadaş galiba insanlık suçu işledi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı