Çözüldü Rocket League 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Alper Altıntaş

Centipat
Öncelikle merhabalar. Eski bilgisayarımda Rocket League oyununu sorunsuz açarken, yeni bilgisayarımda oyunu yüklediğimde açılmamaya başladı. Steam'den başlatırken hiçbir hata vermeden kapanıyor daha açılmadan. Process Monitör'den bir Logfile dosyası oluşturdum fakat hatayı pek anlayamadım, siz de bakarsanız çok mutlu olurum.

Logfile linki: Logfile.PML

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll // C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll bu dosyalar eksik. Buradan kurun:

Sorun çözülmez ise tekrar logfile dosyası paylaşmayı unutmayın.
Şu aracı bir deneyin:

Directx kurulu mu emin olun.Bildiğim kadarıyla bu tür hatalar Directx kurulmadığında oluyor diye biliyorum.

C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll // C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll bu dosyalar eksik. Buradan kurun:

Çözüm

Logfile.PML
Düzeltme
Arkadaşlar çözdüm olayı.Vcruntime140.dll ve Msvcp140.dll dosyalarınını 2013 ve 2015 versiyonlarını sildim denetim masasından. Sonra tekrar yükledim, yukardaki arkadaşın verdiği linkten düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı