Çözüldü Gts 250 Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

19slh03

Hectopat
Daha fazla  
Steam Rocket League'de 200 saatim var. Bilgisayara geçen format attık, sonra oyuna girmeye çalıştığımda açıldıktan 5-6 saniye sonra kapanmaya başladı. Normalde başlangıç seçeneklerine -DX9 yazarak oynuyorum. İnternetten her yolu denedim, şimdi ise Process Monitor kullandım. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Kartınızın DX11 desteği bulunmuyor. Oyun da artık DX11 destekli bir grafik kartı gerektiriyor. Dolayısıyla bu kartla bu oyunu maalesef oynayamazsınız.
Kartınızın DX11 desteği bulunmuyor. Oyun da artık DX11 destekli bir grafik kartı gerektiriyor. Dolayısıyla bu kartla bu oyunu maalesef oynayamazsınız.

Çözüm
Ayrıca şu uyarıyı da yapayım, kullanıcı adınızı Türkçe karakter içeren bir şey yapmayın. Şu anki durum bu değil ama bu tarz sorunlara böyle şeyler de sebep olabilir.

2 3 gün önce gelen güncelleme ile.
Ama ben bu güncellemeden önce yani 1-2 hafta önce de başlangıca -dx9 denedim olmadı ama formattan önce giriyodum 205 saatim bulunuyor. Güncelleme 2-3 gün önce geldiyse beim neden 2 hafta önce dx9 yazmama rağmen girmedi?
Ayrıca şu uyarıyı da yapayım, kullanıcı adınızı Türkçe karakter içeren bir şey yapmayın. Şu anki durum bu değil ama bu tarz sorunlara böyle şeyler de sebep olabilir.
Kullanıcı adım : 19slh03

Bende de aynı ekran kartı var hocam sadece DX11 gerekli değil şu an DX11 destekleyen ekran kartlarında da açmıyordu şu an sadece Rocket League DX12 destekleyen ekran kartlarında açıyor ve ben adamın raporunu inceledim şu an DirectX ile bir sorun görememekteyim sistemsel olarak da görememekteyim kesinlikle Epic Games oyunu satın aldıktan sonra sunucularda sorun olmaya başladı yani yeni güncelleme gelmesinden başka bir çare yoktur çünkü o ekran kartı bende de var ve ben bu ekran kartı ile GTA 5 bile oynadım DX11 destekleyen tüm oyunları oynadım.

Ama ben bu güncellemeden önce yani 1-2 hafta önce de başlangıca -DX9 denedim olmadı ama formattan önce giriyordum 205 saatim bulunuyor. Güncelleme 2-3 gün önce geldiyse beim neden 2 hafta önce DX9 yazmama rağmen girmedi?

Kullanıcı adım: 19slh03.

Yanıt vermeden kapanıyor mu oyununuz? Yoksa yanıt vermiyor hatası mı alıyorsunuz?

@Gokberk_DRY raporu ben de inceledim. DX12 destekli kartlarla giremeyenler de var. Sorun oyunun ücretsiz olması dolayısıyla çok yoğun olmasından da kaynaklanabiliyor.

Geri
Yukarı