Çözüldü RX 580 dalgalı GPU kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

North Boy

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GPU kullanımı %100 ve %0 arasında anlık olarak değişiyor; sebebi nedir? Araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Ekran kartım, RX580 işlemcim 2600X FPS'de sorun olmuyor. Sadece GPU kullanımı sabit durmuyor.

Çözüm
Hayır. Çok normal bir durum oyun ihtiyacı olduğu zaman ekran kartını kullanarak sahneleri yükler.

Hocam GTA 5, CS:GO, Mafia definitve Edition bu üç oyunda denedim %99 ile başlıyor bir anda 0, 6, 24, 55, kafasına göre düşüyor anında 90 küsurlere geri çıkıyor ama asla donma, drop ve FPS düşüşü olmuyor. MSI afterburnerede bahsedilen o monitöring sekmesini de işaretledim sistemi yeni kurdum bilgimde yok açıkçası eksik yazılım olabilir mi ekran kartı driverım güncel.

Aniden değişmesi sizi korkutmasın :D.
Oyun sırasında mı oluyor?
Oluyor ise hangi oyunda?

Hocam GTA 5, CS:GO, Mafia definitve Edition bu üç oyunda denedim %99 ile başlıyor bir anda 0, 6, 24, 55, kafasına göre düşüyor anında 90 küsurlere geri çıkıyor ama asla donma, drop ve FPS düşüşü olmuyor. MSI afterburnerede bahsedilen o monitöring sekmesini de işaretledim sistemi yeni kurdum bilgimde yok açıkçası eksik yazılım olabilir mi ekran kartı driverım güncel.

Hayır. Çok normal bir durum oyun ihtiyacı olduğu zaman ekran kartını kullanarak sahneleri yükler.

Aniden değişmesi sizi korkutmasın :D.

Çözüm

Geri
Yukarı