Çözüldü RX 580 WattMan Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

capsule.jp

Hectopat
Daha fazla  
1 Haftadır deli gibi her yolu deniyorum. Ekran kartım RX 580 4 GB Sapphire modeli. Güncel bir öneriniz var mı? Oyun oynarken ekran gidiyor aniden ve gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. Bilgisayarı kapatıp yeniden açınca geri geliyor ekran. WattMan hatası diyor.

Çözüm
hocam denedim şuanda bir problem gözükmüyor 30 dakikadır fifa 19dayım. oldu galiba

hocam size nerden ulaşabilirim instagram yada facebook kullanıyormusunuz?
Kullanıyorum fakat kullanamıyorum.

Şimdi yapmanız gereken şey, boş bir zamanda deneme yanılma ile. Mesela ben GTA 5'de sadece sıcaklık ayarını en fazla 55 derecede çalışacak şekilde ayarlayıp giriyorum oyuna. 1216 MHz'de oynuyorum.

Fakat BF4'ü oyuna girdikten 10 dakika sonra kapanıyor. BF4'ü şimdi (-%15)'e aldım, yarım saat oynadım.

Bende bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. Artık Nvidia karta geçinceye kadar. Sende (-%30) sayısını yükselt. Mesela (-%20), (-%10) gibi rakamlarda düzenli olarak çalışıp çalışmadığını kontrol et. Emin olduğun frekansı Global ayar olarak ayarla ve kartını o şekil kullanmaya devam et.

Benden bu kadar @07alone07 bir siyah ekran problemini de hallettik <3
Harbiden çok teşekkürler. Sorun çözüldü, kapanmadı bilgisayar. Her RX 580 kartlarinda var mi bu sorun?
Pek çok AMD kartında var. Bende de var. RX 460 kullanıcısıyım. RX 5600 ile ilgili çok konu açıldı.

Genel AMD kartların bir sorunu sanırım.

RX 5500 XT 4 GB bende de var ama sendeki gibi dwgil sadece PC kapandiginda ani elektrik kesintisinden sonra PC actigimda sadece bildirim olarak geliyor. Freesnc açınca ekran pixellesme oluyor bende ama tam ekran oyun olunca oluyor yani 4 kere ekran pixellesiyor monitör oyunu taniyormus gibi 4 kere 1sn arayla yapip duzeliyor.

1 haftadır deli gibi her yolu deniyorum. Ekran kartım RX 580 4 GB Sapphire modeli. Güncel bir öneriniz var mı? Oyun oynarken ekran gidiyor aniden ve gelmiyor, siyah ekranda kalıyor. Bilgisayarı kapatıp yeniden açınca geri geliyor ekran. WattMan hatası diyor.

Harbiden çok teşekkürler. Sorun çözüldü, kapanmadı bilgisayar. Her RX 580 kartlarinda var mi bu sorun?

Hocam ekran kartımız aynı senden rica etsem yaptığın ayarı söyler misin tam olarak.
Hocam ekran kartımız aynı senden rica etsem yaptığın ayarı söyler misin tam olarak.

Sorunlarımızda aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı