Çözüldü Ryzen 1400 sistem çok ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Fotoğraf yok. Ama CS:GO'da 1920X1080 Ultra ayarlarda kapak açıkkan 65 kapalıyken 95 sınırına geliyor.
O zaman kasa ile alakalı. Kasayı değiştirirseniz sorun çözülür büyük ihtimal.

MSI MAG Forge serisinden bir kasa önerebilirim.

Bütün mesajlarımızı beğenmenize gerek yok. En başta tüm sistemi ve istenilen bilgileri yazsaydınız gerginlik çıkmazdı. Ama sorun değil ilk konunuz sonuçta. Birdahakine daha dikkatli olursunuz.
Fetişiniz var sanırım.

Alakasız cevapları en iyi cevap işaretliyorsunuz. O orada o amaçla durmuyor o buton. Gerçekten çözümü işaretliyorsun.

Neyse çözülmüş. İyi geceleeeeeer.

Hem değerlerini, sıcaklıklarını, kasa modelini atmayan birine yardımcı olamam.

Hepinizden özür dilerim. Mesajlarınızı beğenmek sizin için + mı?

Tamam. Bundan sonra dediklernizi cevaplayacağım.
Kapak açık ve kapalı şekilde oyun içi sıcaklıklarınızı paylaşır mısınız? Hangi oyun bu arada hangi ayarlarda, hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

Son düzenleme:
Fotoğraf yok. Ama CS:GO'da 1920X1080 Ultra ayarlarda kapak açıkkan 65 kapalıyken 95 sınırına geliyor.
O zaman kasa ile alakalı. Kasayı değiştirirseniz sorun çözülür büyük ihtimal.

MSI MAG Forge serisinden bir kasa önerebilirim.

Bütün mesajlarımızı beğenmenize gerek yok. En başta tüm sistemi ve istenilen bilgileri yazsaydınız gerginlik çıkmazdı. Ama sorun değil ilk konunuz sonuçta. Birdahakine daha dikkatli olursunuz.

Son düzenleme:
Çözüm
Kendi emeğimle aldığım en iyi cevaplar beni mutlu ederdi insanlara yardım ettiğim için (ama sadece 4 kişiye yardımım dokunmuş). Bu en iyi cevabı hak etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı