Çözüldü Steam EA Play'e FIFA 21 gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

seriouspotato

Centipat
Daha fazla  
Steam'den EA Access aldım 170TL'ye FIFA 21'in de önden verileceğini görünce atladım duruma. Şu an içime bir şüphe düştü konuyla alakalı. Steam'de yazan şey aynen şöyle, "EA Play ile sahalara ilk siz çıkın. Deneme 1 Ekim'de başlıyor." Sadece deneme mi yoksa kalıcı olarak verilecek mi diye içime kurt düştü. Nasıl olacağını bilen var mı?

1598951681723.png

Açıkçası 10 saatlik deneme çok da umrumda değil sonuçta hevesim kursağımda kalacak. Fifa 20 getirmezler mi acaba Steam versiyonuna? Eğer durum buysa çünkü çok daha kısıtlı bir kütüphanesi var ve fiyatlar neredeyse aynı Origin ile. Resmen kazıklanmış olurum.

Hocam bende EA Play var ama FIFA 21'i ne Steam kütüphanemde EA Play kategorisinde ne de Origin'imin kütüphanesinde göremiyorum nereden nasıl indireceğim?

Oyunu satın almış olanlar 9 Ekim'de girebilecek. EA Play ile önceden 10 saat girmek isteyip kütüphaneden başlat diyemeyenler, mağazada FIFA'yı aratın altında 10 saat denemeni başlat yazıyor oradan girin. Kütüphaneden açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı