Çözüldü Steam Hesabım Silindi!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 166 oyunluk el emeği göz nuru kendi paralarımla aldığım oyunlar ile güzel bir arşiv yaptığım ve aktif olarak kullandığım steam hesabım bir anda silindi! Oyundan çıktım steamde dolaşırken birden steam'da bağlantım gitti bende baştan gireyim dedim baktım bağlanamıyor diyor. Arkadaşa sordum profilime gir diye girmiş ve bu kişi steam profilini oluşturmadı oluşturmasına vs yardım et felan diyor. Oyun vs hiç bir şeyim görünmüyor. Hesabıma girmiyor. Yanlış bir şey'de yapmadım bir ton para harcadığım hesap gitti. Neden böyle oldu bilmiyorum lütfen yardım edin ne yapmalıyım ingilizcem'de pek iyi değildir..

Ortada böyle bir olay veryansın ediyor. Sen sanırım indirmemen gereken bir dosyayı indirdin ve çalıştırdın, sonra bilgisayar kendini kapattı. Açtığında hesabın patlamıştı. Böyle mi gerçekleşti.

Hayır dostum oyun oynuyordum net gitti. Çıkıp baştan gireyim dedim girmedi. Şuan hesabım geri gelmiş. İllegal bi durumda yapmadım neyse hemen bir şifremi değiştireyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı