Çözüldü Steam Hesabımı Çaldırdım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bekoledin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir çekilişe katıldım ve e-mail'e kazandınız diye bir link verdiler. Tıkladım ve gelen sayfaya Steam ve e-posta şifrelerinin verdim. Adam girdi ve Steam e-mail'ini falan değiştirip aldı. Alan kişinin e-mail'ini biliyorum ama bir işe yarar mı bilmiyorum. Ne yapabilirim? Kendi e-mail'imi aldım ama Steam hesabını değistirmiş e-mail'ini falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata sende. Yıl olmuş 2014, daha inanıyor musun böyle şeylere? Dava aç, polise falan şikayet et.

Arkadaşım e-posta adresin hala sende ise "Hesabı çaldırdım" diye seçenek var Steam'i açarken. Kullanabilirsin o butonları.

Steam'e mesaj atım ama işe yaramadı sanırım :(
Aynen, hata bende. Boş anıma denk geldi ya.
E-posta bende ama Steam'i başka e-postaya almış.

Yapamaz öyle bir şey. "Bak senin e-postan değişti bunu yapan sen miydin?" diye eski posta adresine güvenlik postası atar Steam. Kontrol et mutlaka olmalı. Ben değiştirirken zorlandım yahu.

Adam Steam'e girer girmez uyarı verdi zaten. Sonra Steam şifresini falan birde Steam'i kendi e-postasına aldı. Bunları yaparken de benim e-postama gelen mesajları sildi.

Acaba polise gitsem ilgilenir mi?

Evet, Steam'de paralı bir oyun yoktu ama 700-800 saat oynadığım Dota 2 vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı