Çözüldü Steam İadenin Kabul Edilmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arif Berkay

Hectopat
Daha fazla  
steam2.png
steam.png

Öncelikle merhabalar, ilk defa Steam'de böyle bir şey ile karşı karşıya kaldım, dün ATS (American Truck Simulator) adlı oyunu satın aldım ve iade etmek istedim, çok uzun süre beklesem de iadem gelmedi.
Bu oyunu ikinci alışım ve ilk aldıgımda hiç oynamadan hemen ilk aldıgım gün iade ettim
ikincisinde ise 30 dk gibi bir süre içinde oynadım, yani oyun hiçbir şekilde 2 saati geçmedi, arkadaşımın iadesi kabul edilirken benimki edilmedi.
Ve Steam'de 2. satın alımda iade verilmiyor gibi bir kural da yok ama verilmiyor, dün akşamdan beri bekliyorum 2 kere iptal edip tekrar yaptım anlamadım neyden kanyaklı Steam desteğe mail gönderdim hala bana geri dönüş yapmadılar, size danışmak geldi aklıma.
Umarım düzelir düzeltebiliriz.
Bir de yoğunluktan dolayı olma ihtimali var mı?

Dostlar sıkıntıyı şimdi anladım daha dikkatli bakınca ben yakın zamanda şifremi değiştirmiştim ondan dolayı güvenlik amacı ile beklemeye alınmış, kaç gün beklerim peki indirim bitene kadar alabilirim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iade talebiniz kabul edildi mi?
Garip bir şekilde indirim döneminde 2.3 saat oynadığım Stick Fight:The Game oyununun iadesini aldılar birkaç hafta önce eminim ki onun iadesi de kabul eilmiştir. Lütfen konuların tarihine bakın yeni bir konu zannettim cevap yazıyordum😅

Ya ben 4 gün önce şifremi değiştirdim de 2 gün önce de oyunu iade ettim 2 gündür kabul edilmedi şöyle bir şey deniyor "hesabınızın güvenliğinde kısa bir süre önce değişiklik yaptığınız için iade talebinizin işlemi hesabınızı izinsiz hareketlerden korumak için ertelenecektir." Ne zaman iade edilecek anlamadım o yüzden sorayım dedim.

Ya ben 4 gün önce şifremi değiştirdim de 2 gün önce de oyunu iade ettim 2 gündür kabul edilmedi şöyle bir şey deniyor "hesabınızın güvenliğinde kısa bir süre önce değişiklik yaptığınız için iade talebinizin işlemi hesabınızı izinsiz hareketlerden korumak için ertelenecektir." Ne zaman iade edilecek anlamadım o yüzden sorayım dedim.
Steam Guard aktifleşmesi 15 gün oldu mu?

Arkadaşlar ben de EA Play üyeliği aldım. FIFA 21 içeriyor sanıyordum, meğer içermiyormuş. İade talebinde bulundum 3 defa, hepsinde reddedildi diyor.

Cevapta iade politikasına uymadığım için reddedildiği yazan genel bir cevap var. Israrla soruyorum, uymadığım bir durum yok, detaylı bilgi verin diye, cevap yok.

Ne yapmamı önerirsiniz? Nasıl iade alabilirim? Ne bir oyun indirdim, ne de oynadım.

Arkadaşlar ben de EA Play üyeliği aldım. FIFA 21 içeriyor sanıyordum, meğer içermiyormuş. İade talebinde bulundum 3 defa, hepsinde reddedildi diyor.

Cevapta iade politikasına uymadığım için reddedildiği yazan genel bir cevap var. Israrla soruyorum, uymadığım bir durum yok, detaylı bilgi verin diye, cevap yok.

Ne yapmamı önerirsiniz? Nasıl iade alabilirim? Ne bir oyun indirdim, ne de oynadım.
Abonelikler iade edilemez.

Benim de ayın 3'ünde aldığım oyunun iadesi kabul edildi. Steam bu süreci hızlandıramaz bankanızla görüşün falan diyor ama ayın 11'i oldu ortada para falan yok. Banka da para gözükmüyor. Hesabınızda, gelen bir iade yok diyor. Ne yapmam lazım bilen var mı?

Geri
Yukarı