Çözüldü Steam sınırlandırılmış hesaba en az kaç TL yüklenmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeathFire

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Ankara
Steam'de 5 dolar diyor. Biz bunu güncel kura göre mi çevireceğiz yoksa Steam kuruna göre mi çevireceğiz?

Ek olarak bu hesaba direkt parayı yükleyip asıl hesabıma hediye atacağım. Para yüklemem kısıtlamayı kaldırır değil mi?

408947

Çözüm
30 TL yatırman lazım. normal de 28 TL ama Garanti olsun diye 30TL yatır anında sınırların kalkacak.
Evet, Parayı yüklemen yetiyor.
Kardeşim en iyi cevap işaretler misin 0 da 1 tane olsun bari saol şimdiden.
30 TL yatırman lazım. normal de 28 TL ama Garanti olsun diye 30TL yatır anında sınırların kalakıcak.
Parayı yükledikten sonra herhangi bir ürün alması gerekiyor diye biliyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
30 TL yatırman lazım. normal de 28 TL ama Garanti olsun diye 30TL yatır anında sınırların kalkıcak.
Verdiğiniz bilgi yanlış. Parayı yükledikten sonra SATIN ALIM gerçekleştirilmeli. Kuralları iyice okuyunuz.

30 TL yatırman lazım. normal de 28 TL ama Garanti olsun diye 30TL yatır anında sınırların kalkıcak.

En iyi cevap nasıl işaretlenir bilmiyorum dostum lakin teşekkür ederim.

Verdiğiniz bilgi yanlış. Parayı yükledikten sonra SATIN ALIM gerçekleştirilmeli. Kuralları iyice okuyunuz.

Bilgi doğru, satın alım yapmana gerek kalmadan 30 TL yükleyince kısıtlama kalktı. İkinci Steam hesabıma bakabilirsiniz.

En iyi cevap nasıl işaretlenir bilmiyorum dostum lakin teşekkür ederim.

Bilgi doğru, satın alım yapmana gerek kalmadan 30 TL yükleyince kısıtlama kalktı. İkinci Steam hesabıma bakabilirsiniz.
Aceleciliğimi mazur görün. Kuralları bayağıdır okumamıştım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 69
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı