Çözüldü Steam Yaz İndirimlerinde ETS 2 İndirime Girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Modifikasyonlar dışında çoklu oyuncu desteği yok diye biliyorum. (Büyük ihtimalle biliyorsunuz fakat ne olur ne olmaz.)
TruckersMP diye bir mod tarzı bir eklenti var sitesinden kayıt olup indiriyorsun ama oyunu steamden satın alman gerekiyor şuanda son sürümü destekliyor diye biliyorum. Youtubede videoları var izleyebilirsin arkadaşlarını toplayıp konvoy yapıp sürüyolar. Çok zevkli olsa gerek.

Almayı düşünüyorsan map booster ile al. Ana oyuna göre daha fazla ülke var yani çok daha zevkli. Öbür türlü sürekli aynı otobanı kopyala yapıştır yapmışlar her ülke aynı.

DLC'ler aşırı pahalıymış. DLC'leri korsan indirme şansımız var mı ? Yoksa DLC'ler indirime giriyor mu ?
Korsan indiriceksen oyunu da korsan indirmen lazım. Zaten indirimde baya bir düşüyor fiyatı. Map DLCleri dışındakiler bence gereksiz birkaç tanesi dışında. Steam atölyesinde güzel içerikler var.

Korsan indiriceksen oyunu da korsan indirmen lazım. Zaten indirimde baya bir düşüyor fiyatı. Map DLCleri dışındakiler bence gereksiz birkaç tanesi dışında. Steam atölyesinde güzel içerikler var.
Türkiye haritası varmış asıl dikkatimi çeken o benim.Harita 1.35 i destekliyor mu destekliyorsa hangi DLC'ler lazım onu biliyorsanız yazabilir misiniz ?

Geri
Yukarı