Çözüldü Steam'den alınan R6'yı UPlay'dan indirip oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WinTime

Hectopat
Yer
Afyon/Merkez
Açıklayayım şimdi ben R6 alacağım arkadaşlar. Bu 2. hesabım olacak. İlk hesabımı Epic Games'ten almıştım. uPlay hesabıma bağladım oyunu UPlay'dan indirdim oynadım ve Epic Games'e bir daha girmedim. Giriştede bir sıkıntı çıkartmıyor. Şimdi alacağım R6'yı da Steam hesabıma almak istiyorum fakat böyle bir seçenek var mı merak ediyorum. Sistemim çok da üst bir seviye sistem olmadığından Steam'ı da boş yere çalıştırmak istemiyorum. Eğer yoksa UPlay'den alacağım.

Çözüm
S
Steam'den aldığınız oyunu Steam başlatmadan UPlay'den oynayamazsınız. Kaldı ki UPlay'de de oyunun sonunda Steam version yazar.
Steam'den aldığınız oyunu Steam başlatmadan UPlay'den oynayamazsınız. Kaldı ki UPlay'de de oyunun sonunda Steam version yazar.

Saçma :) o kadar Steam'ı seviyordum kırdı kalbimi. Epic Games öyle bir şey istemedi o zaman bende UPlay'den alırım. Kazanmasın para Steam :D. 3-5 FPS benim için çok önemli. 60 FPS'in altına düşmüyorum şükür fakat çok da yükselemiyoruz :) 60-65 FPS ama ayarlar önerilen ayarlar.

Epic Games Store'un dağıttığı Grand Theft Auto V açılmak için Rockstar Launcher istiyor. Hesapları eşitlesem bile ikisininde açılması gerekiyor.

Durum buna benzer sanırım.

Şöyle ki aynı şekilde ben de iki hesap kullanıyorum. Öncelikle iki oyunu da aynı uPlay hesabı üzerinden oynayamazsınız. Eğer aynı hesaptan oynamak isterseniz ilerlemeyi eşitliyor ve iki hesapta birbirinin aynısı oluyor. Epic Games'den başlattığınızda Epic Games ile eşitlediginiz uPlay hesabına, Steam'den başlattığınızda Steam ile eşitlediğiniz uPlay hesabına girmeniz gerek. Eğer Epic ile Steam'i aynı uPlay hesabına bağladıysanız yine iki oyunun ilerlemesini eşitliyor. Arkadaşımdan biliyorum, geri iade edip başka bir Epic ve uPlay hesabı açıp tekrar satın aldı. Sorunuza gelirsek Steam'den aldığınız hiçbir oyunu Steam'i başlatmadan çalıştıramazsınız.

Epic Games Store'un dağıttığı Grand theft Auto v açılmak için Rockstar Launcher istiyor. Hesapları eşitlesem bile ikisininde açılması gerekiyor.

Durum buna benzer sanırım.

Hocam o Rockstar'la alakalı :) o mecburen açtırıyor bende Steam'dan aldım GTA 5'i orada da mecburi Rockstar Games Launcher'i açmak fakat durum R6'da değişikmiş. Steam biraz katı bu konuda :D.

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Epic Games'ten R6 indirdim yaklaşık 20 saat boyunca indi oyuna girdim fakat Uplay tekrar indiriyor bunu bir çözümü var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı