Çözüldü Supercell ID email değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NightFlowey

Hectopat
Daha fazla  
Soru başlıkta arkadaşım hesaba girdi ve çıkmasını istiyorum ama çıkmıyor. Bunun için de supercell ID mail değiştirmek istiyorum ama değiştirecek yer bulamadım.

Çözüm
Şimdiden söyleyeyim, işiniz çok zor. Aşağıda bahsettiğim yol, tek yol.

Hesabı ilk oluşturduğunuz tarih, oyuncu etiketiniz, ilk satın alım yaptığınız tarih ve varsa makbuzu gibi bilgiler istiyorlar hesap sahibi olduğunuzu kanıtlamanız için. Sonrasında eğer hesap sahibi olduğunuzu kanıtlarsanız hesabınızı bir süre dondurup yeni vereceğiniz bir maile aktarıyorlar.

Şu link üzerinden forum doldurun. E-posta aracılığı ile 1-5 saat arasında geri dönüş yapılıyor.

Not: Size yöneltilen sorulara doğru cevaplar verin, zira sistem değişmediyse tek form oluşturma hakkınız bulunuyor, kolay gelsin.

Şimdiden söyleyeyim, işiniz çok zor. Aşağıda bahsettiğim yol, tek yol.

Hesabı ilk oluşturduğunuz tarih, oyuncu etiketiniz, ilk satın alım yaptığınız tarih ve varsa makbuzu gibi bilgiler istiyorlar hesap sahibi olduğunuzu kanıtlamanız için. Sonrasında eğer hesap sahibi olduğunuzu kanıtlarsanız hesabınızı bir süre dondurup yeni vereceğiniz bir maile aktarıyorlar.

Şu link üzerinden forum doldurun. E-posta aracılığı ile 1-5 saat arasında geri dönüş yapılıyor.

Not: Size yöneltilen sorulara doğru cevaplar verin, zira sistem değişmediyse tek form oluşturma hakkınız bulunuyor, kolay gelsin.

Çözüm
Desteğe mail atın ve supercell ID ye erişemiyorum ve bağlantıyı sonlandırmak istiyorum deyin. 3-4 Tane soru soruyor ben 2 tanesine net cevap verdim ve bağlantıyı kopardılar.

Desteğe mail atın ve supercell ID ye erişemiyorum ve bağlantıyı sonlandırmak istiyorum deyin. 3-4 Tane soru soruyor ben 2 tanesine net cevap verdim ve bağlantıyı kopardılar.
Artık tüm soruları bilseniz dahil almanız çok zor. Çünkü bu yöntem ile bir Rus klanı bir sürü hesap çalmıştı.

Benim bildiğim siz her şeyi değiştirseniz bile hesapta kalmaya devam edebiliyor. Emulatör ve telefondan oynuyorum maili emulatorden silsemde hesap aktif kalmaya devam ediyor. Yani işiniz bayağı zor dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı