Çözüldü Tabletten YouTube Açılırken Dizüstüde Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IMPOSS1BLE

Kilopat
Makaleler
20
Daha fazla  
Nedense sosyalde paylaşılan videoları dizüstünden göremiyorum ama tablette görebiliyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı?

Not: Tabletten yazdığım için yazım kurallarına uyamamış olabilirim. Lütfen göz önünde bulundurunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense sosyal de paylaşılan videoları laptop ta göremiyorum da tablette görebiliyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı?

Not; Tabletten yazdığım için yazım kurallarına uyamamış olabilirim lütfen göz önünde bulundurunuz.
Laptop'dan IP ayarlarını değiştirdiniz mi?

Yok arada sırada DNS değiştiriyorum. Ha bir de hosts dosyasını değiştirdim Youtube vs. girmek için.

Yok arada sırada DNS değiştiriyorum. Ha bir de hosts dosyasını değiştirdim Youtube vs. girmek için.
Bunu bende anlayabilmiş değilim, bir arkadaş daha böyle bir sorunu olduğunu söyledi, bende direk kanalımın linkini vererek videoyu izlemesini söylemiştim. Ben IP değiştirerek herhangi bir sorun yaşmadan açıyorum videoları. Video penceresi geliyorsa "Watch From Youtube" seçeneğini deneyin, ayrı bir sekmede Youtube'den açılıyor.

En kesin yöntem güvenilir bir DNS adresini direk modeme yazmanız. Daha sonra o ağa bağlı her cihazda otomatik olarak YouTube açılacaktır. Ama bence 1-2 hafta kadar sabredin ve YouTube yasağı kalkınca rahat rahat girin. :)

Gerek kalmadı, problem hosts dosyasındanmış youtube'nin açılmasıyla hosts dosyasını silince düzeldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı