Çözüldü Taksitli alışveriş nasıl olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerim Y

Centipat
Merhaba arkadaşalar, size sormak istediğim bir şey var. Şimdi ben 7.500 TL tutarında taksitli bir ürün alacağım. Kart limitim 4.000, kartın içine 3.500 eklersem 3.500 nakit, kalanı da taksitli yapar mı?

Seçtiğim cevap benim sorunumu çözdü kardeşim, bu yüzden onu seçtim yoksa hepinizin eline koluna sağlık zahmet edip yazıyosunuz, yardımcı oluyorsunuz. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Faruk28
En iyi mesaj seçeneği, keşke hiç var olmasaydı dedirttin. Bazen sayfalarca çözüm sunarsın, biri gelip basit bir şey yazıp çözüme kavuşturur.

@Kerim Y Sanırsam uyarı aldın, dostum uyarın kalktıktan sonra lütfen en cevap seçeneğini kaldırır mısın? :)

Son düzenleme:
@Faruk28 en iyi mesaj seçeneği, keşke hiç var olmasaydı dedirttin. Bazen sayfalarca çözüm sunarsın, biri gelip basit bir şey yazıp çözüme kavuşturur.

@Kerim Y sanırsam uyarı aldın, dostum uyarın kalktıktan sonra lütfen en cevap seçeneğini kaldırır mısın :)

Boş ver kardeşim arkadaş kendi sorusunda, en uzun metini en iyi cevap olarak seçebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı