Çözüldü The Witcher 2: Assassins of Kings'i 8400 GS ile hangi ayarlarda oynamalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Steam indirimlerinden The Witcher 2: Assassins of Kings aldım. Can You Run It kullanarak oyunu oynayıp oynamayacağıma baktım ve tek yetersiz olan "NVIDIA GeForce 8400 GS" ile ekran kartım. Diğer her şey oyunun sistem gereksinimini karşılıyor. Benim bu oyunu düzgün bir şekilde oynayabilmem için hangi ayarları yapmam gerek? Ortalama kaç FPS alırım oyundan? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
UberSampling ayarını açmayın. Düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Dediğiniz ayarı kapatsam bile düşük ayarlarda mı oynamam gerek yani? Çözünürlük kaç olmalı peki?

Dediğiniz ayarı kapatsam bile düşük ayarlarda mı oynamam gerek yani? Çözünürlük kaç olmalı peki?
Evet bahsettiğim ayar ekran kartlarını katleden bir ayar. Bence çözünürlüğü en yüksekte tutun ayarları düşük yapın. FPS fazla gelirse ayarları ortaya çekebilirsiniz. Bana göre çözünürlük en önemli unsur olduğu için böyle söyledim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı