Çözüldü The Witcher Enhanced Edition 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Cutler

Hectopat
Yer
Fatih/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Merhabalar, The Witcher Enhanced Edition isimli oyunda "0xc000007b" isimli hatayı alıyorum. LogFile dosyamı aşağıya bırakıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. (Oyun orjinaldir.) :D

Logfile

İlk konum, yazım yanlışı yaptıysam affedersiniz.

Kurun:
Olmazsa alttaki dosyayı silip öyle kurun. Ama ben tek başına kurulumun da yeterli olacağını düşünüyorum.

C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_35.dll

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_35.dll
Screenshot_9.png

Rapora göre zaten bu DLL dosyası yok, olmayan şeyi silemez. Dediğin gibi kurulumu yaparsa çözülür gibi. Çözülmezse yeni rapor paylaşın.

Rapora göre zaten bu DLL dosyası yok, silemez.
Ben de onu düşünerek en başta sadece ilgili aracı kurmasını istemiştim zaten. Yalnız bir kere bunu yaptığımda niyeyse dosyayı sildirmeden sorun çözülmemişti, artık eşeğimi sağlam kazığa bağlamaya çalışıyorum diyelim :D

Ben de onu düşünerek en başta sadece ilgili aracı kurmasını istemiştim zaten. Yalnız bir kere bunu yaptığımda niyeyse dosyayı sildirmeden sorun çözülmemişti, artık eşeğimi sağlam kazığa bağlamaya çalışıyorum diyelim :D
Raporu paylaştı, konuyu açtı. Konuyu açmadan önce kendisi bir şeyler yapıp o DLL hatasını alıp daha sonra konumlara elle atmış olabilme ihtimali var. Sonra yine sildiriyoruz tabii. 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı