Çözüldü "Thread Stuck In Driver Device" Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ssouvenirs

Kilopat
Makaleler
1
Birkaç gündür League of Legends oynarken ekranda garip garip çizgiler oluşuyordu. Mavi ekran hatasıyla karşı karşıya kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
minidump.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 Hocam mavi ekran hatası henüz vermedi fakat bilgisayarım kitleniyor resimdeki gibi garip garip çizgiler çıkıyor sürekli.
Adsız.png

Vermediyse sorun devam ediyor denilmez. Resimde net değil yaklaştırınca bazı şeyler belli oluyor. Onlar da yırtılma ve gecikmelerden kayanklanabilir. Ekran kartını genelde işaret eder. Bellek de olabilir. RAM yetmemezliği yoktur heralde.

@Murat5038 Hocam 8 GB RAM kullanıyorum yetmemesi imkansız. 1 haftadır LoL oynarken sürekli bu sıkıntıyla karşı karşıyayım ekran kartımın arızalanmasından şüpheleniyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartımın arızalanmasından şüpheleniyorum açıkçası.
Olabilir. Gelecek yeni hatalara göre belli olur. Iısnma sorunu va rmı kontrol ettin mi? Söylenenleri eksiksiz yaptıysan onu da kontrol et.

Basemark ile GPU Stress Test yaptırdım. Test ekranımda yine garip garip çizgiler kırmızı kırmızı görüntüler oluşmaya başladı sanırım ekran kartım arızalandı. Yenisini alacağım gibi duruyor.

Geri
Yukarı