Çözüldü TurkNet vs Turkcell vs Uydunet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
M Ξ Г S İ И
Daha fazla  
Meslek
D Ø K T Ø R
En iyisi sizce hangisi? TurkTelekom'dan memnundum ama bugün faturam 75 TL gelene kadar! Sizlerin cevaplarıyla uygun sağlayıcıyı seçeceğim. Adresime göre söylerseniz sevinirim, sanırım uydunet alt yapım yok. Belki yanlış bakmış olabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uydunet'i eledim. Telefonla aradım, sanki askerlik arkadaşı gibi konuşuyor. Turkcell ise tarifeleri pahallı. TurkNeti aradım gayet sakin sakin konuştu, anlattı. TurkTelekom un altyapısını kullanıyormış. Aynı hızı alacağım yani, ping konusunda şüphelerim var. Onun dışında TurkNet e karar verdim.

Türkcell müşteri hizmetleri berbat hizmet sunuyorlar fakat internetleri İstanbul'da çok iyi çalışıyor Mersin'i i bilmem ama türk telekom alt yapısını kullanıyorsa biraz sıkıntı olabilir tekrar düşünün bence

Vodafone'u arayıp sorduğumda 50 Mbps+ vereceklerini söylediler, ama kullandıkları altyapı TurkTelekom'un. Ben de TurkTelekom müşterisiyim dedim, verdikleri hız 10 Mbps siz nasıl olacak da 50 Mbps+ verecekseniz dedim. Bizim o bölgede az kullanıcımız olduğu için verebiliriz dedi, şaşırdım. Eğer öyleyse Vodafone'a geçerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone'u ben de duydum, hızlı falan diyorlar Türk Telekom'un alt yapısını kullanmalarına rağmen. Söyledikleri doğru olabilir.

Bölgede VDSL2 altyapısı varsa verebilirler. Türknet'e başvurdum taahhütsüz olması ve 150GB AKN olması çok iyi. Vodafone'nin müşteri hizmetlerini ve kalitesini beğenmeyen çok kişi var o yüzden vazgeçtim Vodafone'dan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı