Ucuz iyi bir köpek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MYSTIC_TR

Centipat
Arkadaşlar eğer köpek almaktan vazgeçmez isem çarşamba günü ya barınaktan ya da bir yerden köpek alacağım ama sizce hangi köpek türünü almalıyım? Ucuz olursa güzel olur. Oynamayı severse de çok güzel olur ve bana sadık kalmasını istiyorum. Evimde değil köyde bakmayı düşünüyorum. Ben köyde değilken uslu durursa güzel olur çünkü kaybolmasını istemiyorum. Bu kriterlerde köpek biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşa köpek almaması gerektiğini daha yumuşak bir dille anlatabilirsiniz. Boş atar yapmaya gerek yok.

Hocam bu düşünce yapısındaki birine ancak bu şekilde anlatabiliyoruz. Sokaktaki hayvanların hepsi bu şekilde, bir eğlence uğruna alınıyor ve atılıyor ya sonları soğuktan açlıktan ölmek oluyor ya da zehirlenerek ölmek...

Son düzenleyen: Moderatör:
Köpeğin iyisi kötüsü olmaz eğer sen böyle güzel bir hayvanı para biçerek alıyorsan senin amacın hayvana bakmak değil. Yanımda oyuncağım olsun demektir!

Köpeği mutfağındaki mutfak robotuyla aynı konumda tutmak istiyorsan git para ver al. Ama gerçek bir arkadaş istiyorsan gidip sahiplen. Para verip aranızda nasıl bir bağ olmasını bekleyebilirsin ki? Para veriyorsan niye köpek alıyorsun ki? Sahiplenmek varken hem de bir ton bal gibi tatlı köpek barınaklarda dururken para verip alan insanlardan tiksiniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı