Ucuz iyi bir köpek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben köyde değilken uslu durursa güzel olur çünkü kaybolmasını istemiyorum.

Sen evde yokken evi toplayıp, tadilatta yapmasını ister misin? Köpek bir kere alıştığı zaman ayrı kalmak ona işkenceden başka bir şey olmayacaktır.

Aksine köpek almaktan vazgeçmezsem demişsin, aklında en ufak tedirginlik varsa yine almamalısın. Çünkü sokaklar hevesle alınan ertesi hafta sokağa bırakılan köpeklerle dolu...

Bakalım utandımı cevap yazacak mı bizim mesajlarımıza.

Bizim mesajlarımız bir işe yaramayacak gibi duruyor. Büyük ihtimal bunlar ne anlar köpekten deyip alacak ve 2 gün sonra aç susuz bir şekilde barınak toplayacak.

Toplasa Gine iyi hocam bazı yerlerde zehirliyor diye söylentiler bile çıkıyor. Arkadaş sistem toplarmış gibi ucuz yazmış onu fark etmedim sağ bacak 100 sol bacak 150 vs.

Ekran kartımı alıyorsun arkadaşım "ucuza köpek istiyorum" dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannetme gün gelir mahşer günü onlar sana hesap sorarlar.Allah(C.C)"hayvanlar benim sessiz kullarımdır"demiştir. Elbet bir gün karşılaşacaksınız.

Köpeği sen sahipleneceksin ve köyde başkalarına mı baktıracaksın? Yahu arkadaş köyde yıllardır akrabalarımızın baktığı bir köpek var biz oraya 1-2 aylığına ziyarete gidiyoruz veda günü geldiğinde köpek hissedip üzülüyor. Sen neyden bahsediyorsun? Senin saydığın kriterde sadece peluş oyuncak var başka yok.

Bence köpeklere karşı tutumun çok yanlış. Onu terk etmeyi düşünmene rağmen sadık, akıllı bir köpek istiyorsun. Çok yanlış düşünüyorsun bence hayvan sahiplenmek için bu konularda fikrini değiştirmelisin.

Kusura bakmayın ama çocuğu bir dövmediğiniz kalmış. Yaşı küçük olabilir, tecrübesiz olabilir, bilinçsiz olabilir ki bunlar düzelmeyecek diye bir şey yok. Tamam isteği doğrultusunda çok haksız ve yanlış ama karşınızda bir çocuk var. Keşke daha kibarca anlatsaydınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı