Çözüldü Ücretsiz Watch Dogs 2 telefondan alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Uplay hesabına giriş yapıp telefondan hesaba ekle butonuna bastığında kütüphanene almış oluyorsun. Ben diğer oyunları alıyordum bu şekilde. Bilgisayar geçtiğinde indirebilirsin.
Uplay'de değil. Anladığım kadarı ile Ubisoft'un sitesinden canlı yayını izleyeceksiniz hesabınıza giriş yapıp. İzleyenlere watch dogs 2 verilecek ve bazı sorular olcak. Onlara doğru cevabı verirseniz fazladan ödül verilecek.

Uplay'de değil. Anladığım kadarı ile Ubisoft'un sitesinden canlı yayını izleyeceksiniz hesabınıza giriş yapıp. İzleyenlere watch dogs 2 verilecek ve bazı sorular olcak. Onlara doğru cevabı verirseniz fazladan ödül verilecek.
Bildiğim kadarıyla yukarıda yazdığım saatler arasında Uplay'de oyunun sayfasından alacağız. İzleyenlere Xbox series X ve Playstation 5 oyunları duyurulacak. Yani benim bildiğim yayını izlemeye gerek olmadığı.

Bildiğim kadarıyla yukarıda yazdığım saatler arasında UPlay'de oyunun sayfasından alacağız. İzleyenlere Xbox series X ve PlayStation 5 oyunları duyurulacak. Yani benim bildiğim yayını izlemeye gerek olmadığı.

Çoğu sitede videoyu Ubisoft'un sitesinde izlerken diye bahsediyorlar, yani ne olur ne olmaz siz Ubisoft'un sitesine girip yayında kalın genede.

Tekrardan baktım Uplay'den de oluyor ama orada da videoyu izleme koşulundan bahsediyor.
Yayını 1 dakika izlemek gerekiyor.
1594577558453.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı