Çözüldü Uplay açılmıyor "libceff.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JORDAN

Hectopat
Daha fazla  
Kod:
Uplay.exe
 The procedure entry point cef_browser_create_sync could not be located in the dynamic library libceff.dll

Arkadaşlar soylediğim gibi Uplay açılmıyor. Silip tekrar yükleyince giriyor ama Offline oyunu açmaya çalışıyorum açılmıyor. Online moda geç diyorum üstteki hatayı veriyor. Anladığım kadarıyla DLL'de hata var ama anlayamadim duzelmiyor. FarCry 3 Steam'de yüklü oyunu aç diyorum işte yukarıdaki hatayı veriyor kısaca.

libceff.dll.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Programı kendi sitesinden indirmedigim için dosyalarda hata vermiş şu an sorunsuz girebiliyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Programı kendi sitesinden indirmedigim için dosyalarda hata vermiş şu an sorunsuz girebiliyorum. Teşekkürler.

Çözüm
uPlay'i kendi sitesinden indirdigim zaman yukleme yaparken error opening file for writing C:\programfiles(×86)\ubisoft\ubisoft game launcher\libcef.dll hatasi veriyor. uPlay'i kendi sitesinden indirmeme ragmen.

Ondan sonra Far Cry 4 oyununu acmaya calisiyorum ona tikladigim zaman da program, libcef.dll bilgisayarinizda eksik oldugu icin baslayamiyor diyor. Internetten libcef dosyasini indirip system32 icine attim, Far Cry 4 bin dosyasinin icine attim ne varsa yapmaya calistim ama bir turlu acamadim. Yardimci olabilir misiniz?

Rapor alıp kendi konunuzu açınız:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı