Çözüldü Uydunet internetim çok yavaş - 1 mbps

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DOT.EXE

Hectopat
Merhaba arkadaşlar şu anda inanılmaz derecede sinirliyim konunun başlığından da anlayacağınız gibi internet kafayı yedi. 1 haftadır bu sorunla boğuşuyorum hatta o denli yavaş ki siteye 10dk da girdi 144p de takılıyor uydunet kullanıyorum (10 ay daha tahüdü var) aldığım güne lanet olsun:mad: . Eskiden 512 kbps' ti daha hızlıydı.

Çözümlerinizi ve yardımlarınızı beklerim.

Speedtest adlı siteden hız testi yapıp görüntüyü paylaşır mısın?

Burada bizim yapabileceğim bir şey yok. Kullandığınız tarife hangisi? Kaç mbit'e kadar hız desteği veriyor ve AKK sonrası kaç mbite düşüş oluyor, bunlar önemli. Eğer tarifeden kaynaklı bir durum değilse de Uydunet'i aramanız çözüm olacaktır.

Burada bizim yapabileceğim bir şey yok. Kullandığınız tarife hangisi? Kaç mbit'e kadar hız desteği veriyor ve AKK sonrası kaç mbite düşüş oluyor, bunlar önemli. Eğer tarifeden kaynaklı bir durum değilse de Uydunet'i aramanız çözüm olacaktır.
Sorun çözüldü uyduneti aradım durumu anlattım işte bende dediler bağlantıyla ilgili bir sorun yok diye modeminizde sorun olabilir dediler. Yeni modem aldım sorun çözüldü. Eski modemin nesi var diye açtım içini bazı parçaları erimişti dedim yok artık gelen kokudan şüphelenmeliydim.

Sorunun çözülmesine sevindim, internetinizin hiç kopmaması dileğimle. :) Yavaş internet gerçekten işkence, bugün AKK kotası kalktı ve 16Mbit internetimle sörfümü yapıyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı