Çözüldü Valorant bağlantı hata kodu van -81

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Van81 çözümünü bilen var mı?

Adsız.png

İyi günler Valorant'ı açtığımda bağlantı sorunu yaşıyorum ve Van -81 isimli bir kod alıyorum. Çözümü nedir?

Vanguard'ı sildim Denetim Masası'ndan sonra oyuna girdim yeniden başlat dedi başlatıp girdim düzeldi Ahmet.
Van81 çözümünü bilen var mı?

Adsız.png

İyi günler Valorant'ı açtığımda bağlantı sorunu yaşıyorum ve Van -81 isimli bir kod alıyorum. Çözümü nedir?

Vanguard'ı sildim Denetim Masası'ndan sonra oyuna girdim yeniden başlat dedi başlatıp girdim düzeldi Ahmet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Çözüm
Bende bu sekılde de duzelmedı. Eger benım gıbı duzeltemeyen varsa 1 kez Vanguard'ı ve Valorant'ı tamamen kaldırın. Tekrar yukleyın. Sonra ekran kartı guncellemelerını kontrol edın. Guncel gozukebilir. Aldanmayın. Bilgisayarınıza DrıverIdentıfıer programını ındırın. YouTube'da nasıl ındırılıp kullanılacagını gosteren vıdeolardan yararlanın. Daha kolay olur. Adımları takıp edın. Tekrar guncellemelerı kontrol ettıgınızde degıslık olmadıgını goreceksınız ama var. Bilgisayarınızı yenıden baslatın. Tekrar oyuna gırmeyı deneyın. Ben bu sekılde problemımı cozdum. Umarım sız de bu sekılde cozebılırsınız.

Bende bu sekılde de duzelmedı. Eger benım gıbı duzeltemeyen varsa 1 kez Vanguard'ı ve Valorant'ı tamamen kaldırın. Tekrar yukleyın. Sonra ekran kartı guncellemelerını kontrol edın. Guncel gozukebilir. Aldanmayın. Bilgisayarınıza Driver Identifier programını ındırın. YouTube'da nasıl ındırılıp kullanılacagını gosteren vıdeolardan yararlanın. Daha kolay olur. Adımları takıp edın. Tekrar guncellemelerı kontrol ettıgınızde degıslık olmadıgını goreceksınız ama var. Bilgisayarınızı yenıden baslatın. Tekrar oyuna gırmeyı deneyın. Ben bu sekılde problemımı cozdum. Umarım sız de bu sekılde cozebılırsınız.

Ben Driver Identifier yazdığımda nasıl yapılacağını bulamadım yardım eder misin? Valorant'ı sildim tekrar yükledim sonra daha açmadım. Ekran güncellemesini yapacağım ama Driver Identifier gösterdiğin bu uygulamayı nasıl kurucağımı bulamadım.

• Adım 1: Çalıştır iletişim kutusunu açmak için Win + R tuşlarına basın.
  • Adım 2: Services.msc yazın ve Hizmetleri bulmak için Enter‘a basın.
  • Adım 3: VGC Hizmetini bulun ve Özellikler‘i seçmek için sağ tıklayın.
  • Adım 4: Başlangıç sekmesinde Otomatik‘i seçin, Uygula ve Tamam’a tıklayın.
  • Adım 5: Cihazınızı yeniden başlatın ve oyunu yeniden başlatmayı deneyin.
  • Sildim yükledim genede çözülmedi ama bu şekilde çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı