Çözüldü Valorant wow64.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WhoneX

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik ve Web Tasarım
Recep hocamızın açmış olduğu bir konudan Process Monitor kullanarak hangi DLL'nin hata verdiğine bakmıştım. ''wow64.dll' isimli bir DLL dosyasının not found hatası verdiğini gördüm. İnternetten wow64.dll indirip System 32'nin içerisine attım. Ancak attıktan sonra bilgisayarımda hiçbir .exe dosyası çalışmamaya başladı. Aldığım sorun ektedir. Yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Şu an Process Monitor dahil birçok .exe dosyası çalışmamaktadır.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-28_224545.png
    resim_2020-11-28_224545.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 61
Çözüm
O halde en mantıklısı aşağıdaki rehberleri uygulamanız. İlk önce SFC'yi sonra da DISM rehberini uygulayın. DISM rehberinde 4. adımı uygulamanıza lüzum yok bu arada. Uyguladıkça ekran alıntısı alıp paylaşın hepsini bu arada.

O halde en mantıklısı aşağıdaki rehberleri uygulamanız. İlk önce SFC'yi sonra da DISM rehberini uygulayın. DISM rehberinde 4. adımı uygulamanıza lüzum yok bu arada. Uyguladıkça ekran alıntısı alıp paylaşın hepsini bu arada.

Çözüm
Sorunu tam olarak nasıl çözdünüz? Belirttiğiniz gibi yeniden başlatarak mı?
Muhtemelen sistem dosyaları hasarlıydı ve ben de bu yüzden SFC ile DISM yaptırdım. Sonrası hakkında bir bilgim yok fakat incelemelerim sonucu bu kanıya vardım. Umarım tam açıklayabilir arkadaş. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı