Çözüldü Vegas Pro 13 Render sonrası görüntü bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shuttesh

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben sony vegas pro 13' de karşılaştığım bi sorunu çözemiyorum sorun şu;

Videoyu bir video kaydetme programı ile kaydettikten sonra boyutu 1-2 GB kadar oluyor sıra render'a geldiğinde videoyu vegasa koyuyorum render'ladıktan sonra görüntü bozuluyor ve boyutu düşüyor. Ama videoyu youtube'a atınca 720p ve 1080p olarak gösteriyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü bozulmasından kasıt nedir ?

Yani video çekme programı ile çektikten sonra vegasta rendera koyuyorm. 8mbps -1080p 30 fps yapıyorm fakat görüntü 480p gibi çıkıyor.

yani video çekme programı ile çektikten sonra vegasta rendera koyuyorm 8mbps -1080p 30 fps yapıyorm fakat görüntü 480p gibi çıkıyor
Yanlış renderliyorsun direk olarak mp4 720 veya 1080 olarak renderle. Video boyutu olabilceğinden yüksek çıkarsa converter yaparsın.

yanlış renderliyorsun direk olarak mp4 720 veya 1080 olarak renderle video boyutu olabilceğinden yüksek çıkarsa converter yaparsın

Teamdan yardımcı olabilir misin hocam?

Sorunu çözdüm 1280x720 çözünürlükteki bir videoyu 1920x1080 olarak kaybettiğim için böyle oluyormuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı