Çözüldü Video Converter Program Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben DVD Player'da izlemek için film indiriyorum. İndirdiğim filmler MP4 olduğu için benim DVD Player açmıyor. Onun için DVD Player desteklediği formatları atmaya çalışıyorum. MP4'ü Avi'ye çevirince görüntü kaybı çok fazla oluyor. Format Factory ile çeviriyorum. 720p filmi 360'a falan çekiyor. Arkadaşım Format Factory ayarlarından kaliteyi en yüksek yaparsan görüntü kaybı olmuyor diyor. Bilmiyorum hangisini denemeliyim o yüzden böyle video formatlarını kalite kaybı yaşatmadan çevirecek bir program önerisi istiyorum...

Format factory işini görür. Çevirmek istediğin videonun bit hızını ve çözünürlüğünü ayarladıktan sonra az bir kalite kaybıyla izleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Any video converter, media coder, avidemux vs. Hepsi işini görecektir, yeterki biraz kurcala.

Valla, Format Factory ile en yüksek kaliteye getirdim bit değerleriyle biraz oynadım gerçekten hemen hemen hiç görüntü kaybı olmuyor. Format Factory hakkında yanılmışım. Sorun çözüldü...

TotalVideoConverter bence çok kullanışlıdır :D

Bence en iyisi Xilisoft Video Converter. Film sitemde kullanıyorum 1080P tüm film ve diziler. Boyutuda gayet iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı