Çözüldü Viewerboss.com ödeme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Henüz bende tabi hizmeti almadım ama ücretide yatırmadım. Site üzerinden bana bakiye yüklediler ve paketi site üzerinden aldım. Hizmetim aktif olduktan sonra ücreti yatıracağımı söylediler. Yargısız infaz yapmak istemem tabi hizmeti aldığım zaman yazacagım buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorunla karşılaştım.
Yapamadılar nimo TV'ye uyarlayamadılar bende iade istedim hala yatmadı.

Boşuna konu açmaya veya raporlamaya devam etmeyin. Bu konu silinmeyecek. Raporlarınızdan ve konulardan gördüğüm kadarıyla paranızı iade etmişler. Hizmeti yine alamamışsınız sonuç olarak.

Merhaba bende aynı şekilde dolandırıldım nimo TV için uapın dedim yaparız dediler yapamadılar. İade verecegız dedilar vermiyorlar.

Beyler bugün bir deneme aldım. 250 bot gönderdi 3 saat yayın yaptım herhangi bir eksilme veisare olmadı. Yarın botu satın alacagım kullanmaya baslayacagım. Şu anlık bir sorun gözükmemektedir satın alabilirsiniz. Ben kullanıp memnuniyetimi buradan bildiririm :)

Beyler bugün bir deneme aldım. 250 bot gönderdi 3 saat yayın yaptım herhangi bir eksilme veisare olmadı. Yarın botu satın alacagım kullanmaya baslayacagım. Şu anlık bir sorun gözükmemektedir satın alabilirsiniz. Ben kullanıp memnuniyetimi buradan bildiririm :)

İade etmiyorlar iademiz yoktur diyorlar vermiyorlar paramı.

Net Şekilde konuşmaktayım Dolandırıcı olduğumuzu düşünen varsa direk canlı desteğimize gelsin. Hemen deneme verelim kanıtlıyalım buraya şikayet açan herkes şu an aktif olarak kullanmaktadır. viewerboss.com
Hakkımızda sadece konuşuldu viewerboss olarak sizlere uygun fiyatlardan paket sağlamak için elimizden geleni yaptık bir sorunu olan varsa canlı desteğe beklemekteyim iyi günler! :) viewerboss.com

Son düzenleme:
Net Şekilde konuşmaktayım Dolandırıcı olduğumuzu düşünen varsa direk canlı desteğimize gelsin. Hemen deneme verelim kanıtlıyalım buraya şikayet açan herkes şu an aktif olarak kullanmaktadır. viewerboss.com
Hakkımızda sadece konuşuldu viewerboss olarak sizlere uygun fiyatlardan paket sağlamak için elimizden geleni yaptık bir sorunu olan varsa canlı desteğe beklemekteyim iyi günler! :) viewerboss.com
O halde neden paramı vermediniz bunu açıklayın verceğiz dediğin halde

++ Arkadaşlar 3-4 gün izleyici aldım sorun olmadı fakat yaklasık 5 gündür bakımdaymış izlenme ve yakında acılcak diyorlar. suanlık hizmet veremiyorlar bilginize. Stabil olana kadar tüm yorumları burdan aktaracağım.
++ Beyler stabil hale geldi site, cok iyi bi şekilde takipçi + izlenme + chat list calısıyor. Güvenebilirsiniz :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı