Çözüldü Watch Dogs Sinir bozucu takılmalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.

22 GB Reloaded sürüm indirdim (üşenmedim :D). Ama beklediğim gibi çıkmadı. Watch dogs bir optimizasyon faciası... Ayarları low'a çekiyorum yine fps artmıyor. High'tede öyle. Ekran kartım GTX 660. Nasıl takımaları giderebilirim ?

Aynı sorun bendede var oyunun yarısındayım ama arada bir takılmalar oluyor. Bu oyunu böyle bilmiyordum Pes 14 gibi hayal kırıklığına uğradım araba sürüşleri berbat.

Merhaba arkadaşlar.

22 GB Reloaded sürüm indirdim (üşenmedim :D). Ama beklediğim gibi çıkmadı. Watch dogs bir optimizasyon faciası... Ayarları low'a çekiyorum yine fps artmıyor. High'tede öyle. Ekran kartım GTX 660. Nasıl takımaları giderebilirim ?

Orjinal sürüm ile ilgisi yok. Genelinde vram sorunu var. Bu arada umarım raminiz 8 gb den aşağı değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı