Çözüldü Win 8.1 ''Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı'' Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 8.1' kurmak için 1 kere format attım,hemen ardınadan mağazadan 8.1'i indirip kurdum (önceki konuda belirtmiştim) bu sefer %49'da kapanmıştı oda ısınmadan kaynaklanıyordu onu hallettim.

Bilgisayarımı alalı çok olmuyor,HDD'de sorun olacağını pek sanmıyorum.

Yandex Disk ile sıkıntı yaşıyorum, disk'imde 10GB Boş yer var, bana dosyayı indirebileceğim kadar boş yer olmadğını söylüyor.

Başka bir hesap açın.

Bence bir sorun olmaması gerekiyor. Herhangi bir virüs engel oluyor olabilir.
Bilgisayarımı virüs taramasından geçirdikten sonra sonucu yazacağım :)

Sistem özellikleriniz neler? İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.
AMD Radeon HD 7660G + 7670M

8 GB RAM

AMD 10 2.30 GHZ İşlemci

Windows 8 Single Language

Başka bir hesap açın.
Tamam açtıktan sonra haber veririm.

Bilgisayarımı virüs taramasından geçirdikten sonra sonucu yazacağım :)

AMD Radeon HD 7660G + 7670M

8 GB RAM

AMD 10 2.30 GHZ İşlemci

Windows 8 Single Language

Başka bir hesap açın.
Hesabı açtım, şuan iniyor, indikten sonra Usb ile nasıl boot edeceğim? Usb'nin içine atıp biosdan usb/cd dvd seçeniğini en üstemi taşıyacağım?

Evet. Rufus, Windows USB Download Tool vs programlarla USB'yi hazırlayabilirsin.

Olur. Bazen USB kurulumlarda hata olabiliyor.
Peki hepinize çok teşekkür ederim, İso dosyası indikten sonra Dvd'ye yazıp kuracağım eğer bir sorun olursa veya bir başarı elde edersem sizleri bilgilendireceğim, yardımlarınız için çok teşekkür ederim, Teşekkürler Technopat...

Bir arkadaşıma 8.1 kurarken bende böyle bir sorun yaşadım. Denemediğimiz şey kalmadı. Temiz kurulumda yaptık ama bu seferde bilgisayar açılır açılmaz sürekli mavi ekran hatası falan alıyorduk. Belli bir süre Windows 8 kullanmaya devam etti. Ardından sorunun ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyor olabileceğini düşünerek, ekran kartı üreticisinin sürücü kaldırma yazılımı ile sürücüyü kaldırdıktan sonra 8.1'e güncelleme yaptık. Şuan sorunsuz kullanıyor.

Technopat arayıcılığı ile Yandex'den indirdiğim,Windows 8.1 Pro'yu Usb diskime program ile yazdırdım sonra,bilgisayarcıya gidip bi soğutucu aldım aldım,tertemiz bir format attım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.Fakat kurulum başında Serial istiyor, seriali ise arkadaşımdan aldım :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı